Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się!

Otrzymasz informacje o ważnych

wydarzeniach i nowościach.

Jeżeli tak jak my cenisz sobie wysoką jakość i profesjonalizm – zdaj się na nasze usługi

Rajt Bis

Jesteśmy producentem hal namiotowych i namiotów bankietowych, które charakteryzują się szerokim zakresem zastosowania.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych. Na takie okazje oferujemy wynajem hal namiotowych, namiotów oraz bogaty wybór elementów ich wyposażenia jak: parkiet taneczny, stoły, krzesła bankietowe, pokrowce (coversy) oraz obrusy, itp.

Świadczymy także indywidualny wynajem hal i namiotów na specjalne okazje takie jak: gale i bankiety, prezentacje produktów, konferencje, targi, śluby i wesela w plenerze oraz garden party.

 

Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji!

 

Gwarantujemy Państwu:

  • Pierwszorzędną jakość oferowanego produktu;
  • Sprzęt najwyższej jakości
  • Bardzo indywidualne podejście do każdego klienta oraz szczegółowe dostosowanie oferty do oczekiwań, przeznaczenia i planowanego budżetu;
  • Niezawodne i sprawdzone rozwiązania;
  • Wysoki poziom usług oraz ogromna staranność podczas realizacji każdego zlecenia;
  • Dbałość o uzyskanie konkurencyjnych cen;
  • Niezawodność ekip montażowych;
  • Bezpieczeństwo realizacji (atesty sprzętu, ubezpieczenie OC imprezy, przeszkolone ekipy montażowe).

 

Wynajem hal namiotowych RAJT

Zapewniamy hale namiotowe o zróżnicowanych wymiarach, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, idealne na każdy rodzaj eventu, czy imprezy plenerowej. Można je postawić praktycznie w każdym miejscu - ograniczeniem jest tylko Państwa wyobraźnia.

Rozwiązania, które proponujemy umożliwiają dużą swobodę oraz możliwość rozstawienia ich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym - bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Klientów z dużą fantazją oraz chcących się wyróżnić, zachęcamy do organizowania w naszych halach namiotowych niezapomnianych oraz oryginalnych ślubów i wesel plenerowych jak również unikatowych koktajli, gal i bankietów, konferencji w nietypowych miejscach czy specjalnych stref VIP.


Galeria realizacji

 
Eventy
Eventy
Konstrukcje namiotowe doskonale sprawdzają się na wszelkich imprezach. Dzięki różnorodności i unikatowemu połączeniu wszelakich konstrukcji, mają Państwo możliwość stworzenia niezapomnianego eventu.
zobacz galerię


Aktualności

 
NOWOŚĆ - Krzesła CHIAVARII w dwóch odcieniach
NOWOŚĆ - Krzesła CHIAVARII w dwóch odcieniach
czas 2015-09-15
W naszej ofercie tego lata pojawiły się amerykańskie krzesła typu CHIAVARII. Specjalnie na życzenie naszych klientów sprowadziliśmy do Polski dwa rodzaje: metalowe krzesła w kolorze szampańskim oraz plastikowe w kolorze transparentnym. Oba modele wyposażone są w miękką poduszkę pokrytą eco skórą.
przeczytaj więcej
Braliśmy udział w przygotowaniu imprez dla:Wszelkie materiały dostępne na stronie internetowej www.rajt.pl są własnością Rajt Bis sp. z o.o. Użytkownikom w/w strony internetowej nie wolno kopiować, zmieniać, powielać, rozpowszechniać ani przesyłać informacji tam zawartych w jakiejkolwiek formie bez specjalnego pisemnego pozwolenia firmy Rajt Bis Sp.zo.o . Informacje zawarte na stronie są chronione prawami autorskimi, znakami towarowymi oraz innymi prawami własności intelektualnej.


RAJT BIS Sp. z o.o. to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie obsługi imprez plenerowych.

ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa


Tel./fax.: (22) 845-57-48
Tel.: (25) 757-72-14
Fax.: (25) 757-72-15

e-mail: rajt@rajt.pl

realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl