Krzesła CHIAVARI

Bardzo efektowne, komfortowe i stabline... Takie są nowe krzesła typu CHIAVARI, które sprowadziliśmy specjalnie na życzenie naszych klientów.

 

 

W naszej ofercie wynajmu pojawiły się amerykańskie krzesła typu CHIAVARI - HIT SEZONU 2015/2016!

Specjalnie na życzenie naszych klientów sprowadziliśmy do Polski ich dwa rodzaje: metalowe krzesła w kolorze szampańskim oraz plastikowe w kolorze transparentnym.

Oba modele bankietowych krzeseł chavari wyposażone są w miękką poduszkę pokrytą eco skórą integralnie połączoną z siedziskiem krzesła, co podnosi komfort i bezpieczeństwo siedzenia, gdyż poduszka jest nieruchoma.

 

 

 

Wynajem krzeseł CHIAVARI

Amerykańskie krzesła bankietowe chiavari idelanie sprawdzają się na wszelkie uroczystości, w tym śluby, wesela, przyjęcia okolicznościowe ale również eleganckie gale i bankiety. Ich zaletą jest lekkość, stabilność oraz unikalny wygląd.

Przepięknie prezentują się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, w halach namiotowych jak i w plenerze, np. podczas ślubów plenerowych. 

Serdecznie polecamy i zapraszamy do wspólpracy :) Wszelkie informacje odnośnie wynajmu krzeseł chavari możecie Państwo otrzymać kontaktując się z nami.powrót

Proponujemy rodzaje krzeseł i stołów: