Reebok POWERRUN by Runmageddon w Warszawie z RAJT Hale namiotowe

14 / 04 / 2018
Reebok POWERUN by Runmageddon to pierwszy miejski bieg z przeszkodami. Na tę okazję nasza firma zbudowała halę namiotową stanowiącą strefę marki Reebok, w której na uczestników czekało wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z miasteczka biegowego.

 

Reebok POWERUN by Runmageddon to pierwszy miejski bieg z przeszkodami, w trakcie którego uczestnik decyduje, czy pokona przeszkodę, czyli postawi na siłę POWER i zyska dodatkowy czas, czy ją ominie i wybierze szybkość, czyli RUN. Jedno jest pewne, cokolwiek zdecydują uczestnicy na końcu i tak spotkają się w zbudowanej przez nas hali namiotowej, czyli strefie Reebok :)

Miasteczko biegowe Reebok POWERRUN by Runmageddon zostało usytuowane w Parku Fontann w Warszawie. Osoby odwiedzające tę strefę miały możliwość przetestowania np. butów biegowych Reebok oraz dokonać zakupów w okazyjnych cenach. W hali namiotowej, którą zbudowaliśmy, odbywały się również liczne wykłady i spotkania z ekspertami. 

Główna hala namiotowa o wymiarach 15m x 30m została zbudowana na specjalnej podbudowie niwelującej różnice w terenie. Podłoga hali namiotowej została specjalnie wzmocniona i pokryta wykładziną, a jedna ściana hali namiotowej została zbudowana z paneli wykonanych z białego i przeźroczystego pleksi. Dla większego komfortu odwiedzających zostały zamontowane drzwi z systemem antypanicznym również w obudowie z pleksi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Sprawdź nasze namioty eventowe i namioty imprezowe, świetne na tego typu okazje i wydarzenia. powrótpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie