Event w plenerze - powrót do rzeczywistości po COVID19

13 / 05 / 2020
Event w plenerze to szansa dla branży na przywracanie rzeczywistości oraz wznowienie działalności eventowej. Bezpieczny, na otwartej przestrzeni a jednak pod dachem - takie są właśnie wydarzenia w halach namiotowych.

 

Firma RAJT Hale namiotowe wprowadza na rynek nowy projekt o nazwie MOBILNA KONFERENCJA, który polega na rozstawieniu hali namiotowej w siedzibie klienta, firmie, fabryce, zakładzie przemysłowym – tak, aby pracownicy nie musieli opuszczać swojego miejsca pracy, a jednocześnie mogli skorzystać z ciekawej konferencji, spotkania czy eventu.

 

Hale namiotowe mają wiele plusów i zalet zastosowania w obecnej sytuacji.

  • Po pierwsze, jej wielkość można dostosować dowolnie do liczby osób oraz miejsca. 
  • Hale budowane są modułowo z systemów 5-metrowych. 
  • Ściany hal namiotowych mogą być otwarte, co zapewni jeszcze większą wentylację i przewiew. 
  • Ściany boczne są wyższe od standardowych ścian w biurach czy tradycyjnych salach konferencyjnych, a dach może być dwuspadowy lub wielospadowy co zapewni jeszcze większą cyrkulację powietrza i uczucie, że mamy spotkanie w „budynku”, ale jednak w plenerze.
  • Dzięki modułowości oraz dowolnej aranżacji można zastosować oddzielne wejścia i wyjścia w dowolnym miejscu tak, aby uczestnicy spotkania nie musieli się grupować. 
  • Można również przygotować specjalne stanowiska do mierzenia temperatur oraz dezynfekcji rąk.

Mobilna konferencja

Możliwości jest wiele. „Jako firma z ponad 30 letnim doświadczeniem chcemy wyjść naprzeciw trudnej sytuacji i jednocześnie wspomóc organizatorów wszelakich wydarzeń, dlatego wprowadzamy na rynek ten projekt i na hasło – MOBILNA KONFERENCJA przygotowaliśmy zarówno dla naszych stałych partnerów biznesowych jak również nowych klientów coś specjalnego – mówi Marcin Nowakowski Dyrektor Zarządzający firmy RAJT HALE NAMIOTOWE. Lubimy wyzwania. Trudny czas pokazał, że trzeba szukać nowych możliwości, a przede wszystkim wzajemnie sobie pomagać. Wierzymy, że niebawem wrócimy wszyscy na regularne tory, ale zapewne będą to nowe zasady i dlatego widzimy, że konferencje i eventy plenerowe będą przyjazną alternatywą dla regularnych spotkań, a przede wszystkim bezpieczną.”

 

Ogródki namiotowe - restauracyjne

Drugim produktem, jaki firma wprowadza na rynek, to powiększanie przestrzeni restauracyjnych tworząc NAMIOTOWE OGRÓDKI i przestrzenie otwarte, lecz zadaszone dla klientów restauracji.

Posiłek na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury to nowa okazja dla restauracji, które mają możliwość rozstawienia namiotów przy swoim budynku. Tu nie potrzeba jest wiele miejsca. Najmniejsze dostępne hale namiotowe mają powierzchnię 25 m2 (5 x 5 m) i mogą być rozstawiane niezależnie lub łączone. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest możliwość zastosowania przeźroczystych ścian lub ich całkowitego rozsunięcia, aby zachować jeszcze większy przewiew.

Możliwości jest tu wiele. „Jesteśmy też producentem hal namiotowych, więc oprócz wynajmu tradycyjnych rozwiązań możemy zaproponować unikalne konstrukcje dostosowane do potrzeb konkretnej restauracji czy obiektu. Ogródki namiotowe to dużo bardziej optymalna kosztowo opcja ,niż budowa oranżerii. Jest też to opcja bardziej bezpieczna w związku z obecnie panująca sytuacją rynkową – mówi Marcin Nowakowski.”

Branża eventowa, to zdecydowanie jedna z najbardziej kreatywnych branż. Budowa efektu WOW, rozbudzanie emocji i ponadprzeciętna kreatywność oraz chęć do działania to jej domeny. Tym razem też staniemy na wysokości zadania. Razem nami się uda wyjść z tego zastoju. Nie odwołuj, przenieś swoje wydarzenie w plener!

#mobilnakonferencja  #ogródek2020 #bezpiecznyevent #mobilnyeventpowrótpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie