Hala magazynowa dla Flora Point

4 / 03 / 2022
Nadrabiamy zaległości w aktualnościach i chcemy wam dziś zaprezentować jedną z naszych hal namiotowych, która od listopada do stycznia sprawowała funkcje hali magazynowej, hali ekspozycyjnej w podwarszawskim Świecie Roślin - FLORA POINT.

 

Hala magazynowa na ekspozycję dekoracji świątecznych FLORA POINT w Warszawie

Zbudowana przez nas hala magazynowa, wykorzystana była na ekspozycję świątecznych dekoracji, które zachwycały m.in. swoją różnorodnością. Została wyposażona w podłogę drewnianą.  Dach i ściany boczne namiotu wykonane były z czarnej plandeki, co nadało wyjątkowości realizacji i idealnie wpasowało się w koncept, elegancję i styl Flora Point w Warszawie.

Przestronna hala namiotowa pomieściła wiele eksponatów, idealnie sprawdziła się również podczas dnia otwartego jako miejsce spotkań m.in. wielu znanych osób. Więcej możecie zobaczyć na zdjęciach oraz w poniższym filmie:

 

Namioty magazynowe dostępne są w naszej ofercie w wynajmie krótko-terminowym i długo-terminowym, czyli w dzierżawie. Mogą być wykonane z plandeki PCV w dowolnym kolorze lub z blachy trapezowej. Posiadają szeroki zakres zastosowania i indywidualnego dostosowania do potrzeb Klienta. Oferujemy również hale magazynowe na sprzedaż. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego: rajt@rajt.plpowrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie