Hale namiotowe na piknik przy Łazienkowskiej na Stadionie Legii Warszawa

7 / 03 / 2024
Za chwilę już wiosna. Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych letnich dni i plenerowych eventów. Tymczasem przypominamy jedną z realizacji, która odbyła się w zeszłym roku na Stadionie Legii Warszawa. Mieliśmy przyjemność rozstawić tam nasze hale namiotowe.

Wyjątkowy piknik przy Łazienkowskiej w Warszawie na stadionie Legi Warszawa przyciągnął ogrom uczestników. Rozstawione przez nas hale namiotowe posłużyły jako zadaszenie m.in. strefy gastronomicznej. Strefa ING podczas Biegnij Warszawo 2023 zachwycała w wielu aspektach i przyciągała licznymi atrakcjami.

1300 m² hal namiotowych zamontowaliśmy w bardzo ekspresowym jak na trudne warunki montażowe tempie. Po boiskach bocznych Legii Warszawa, na których trenuje również pierwsza drużyna oraz młodsze roczniki, nie można poruszać się ciężkim sprzętem. Całość zbudowaliśmy w 2 dni, a zdemontowaliśmy w 1 dzień.

Wszystkie hale namiotowe posiadały drewnianą podłogę. To najbezpieczniejsze rozwiązanie. Nie wymaga ono kotwienia do podłoża ani montowania żadnych obciążników. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić przestrzeń, zastosowaliśmy białe i transparentne dachy. Taki zabieg nadał wyjątkowego charakteru przestrzeni i optycznie jeszcze bardziej ją powiększył, jak również uczynił ciekawszą dla uczestników. 

Więcej zobaczcie na filmie przygotowanym przez Legia Warszawa:

 

 

Zdjęcia: materiał prasowy Legia Warszawa.powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie