Zimowa konferencja w Karpaczu w naszych halach namiotowych

21 / 03 / 2016
Czy zimą można rozstawiać hale namiotowe? To pytanie, które słyszymy często od naszych klientów. Tym razem zawitaliśmy do prawdziwej zimowej stolicy - Karpacza do Hotelu Mercure, w którym na wydarzenie specjalnie powiększaliśmy przestrzeń konferencyjną i wystawienniczą.

 

Czy hala namiotowa może stać gdy będzie padał śnieg? Czy jest to bezpieczne? Czy będzie w niej ciepło? Są to najczęściej zadawane pytania, odnośnie organizacji wszelkiego rodzaju imprez plenerowych zimą. Na wszystkie z tych pytań odpowiadamy - TAK!

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność rozstawiać hale namiotowe w zimowej scenerii. Na potwierdzenie przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji, czyli konferencję w Karpaczu w Hotelu Mercure.

Specjalnie na to wydarzenie rozstawiliśmy 2 namioty konferencyjne: 10 x 20 m oraz 15 x 20 m - do tego, aby zwiększyć komfort uczestników konferencji, przygotowaliśmy specjalny łącznik między halami a hotelem. Zapewniliśmy także ogrzewanie hal namiotowych.

Namiot konferencyjny, w którym odbyła się konferencja miała poszycie typu black-out, które nie przepuszcza światła. Dzięki temu rozwiązaniu konferencje organizowane w halach namiotowych mogą się odbywać nawet w bardzo słoneczne dni. 

Ponieważ była to konferencja wraz z częścią wystawienniczą, zaproponowaliśmy podsufitkę typu strech, która w tego typu eventach sprawdza się najbardziej. Wypożyczyliśmy również krzesła bankietowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie