Otwarcie Centrum Badawczo - Rozwojowego ADAMED w Pieńkowie

25 / 04 / 2016
21.04.2016 miało miejsce otwarcie Centrum Badawczo Rozwojowego grupy Adamed w Pieńkowie. Specjalnie na tą okazję rozstawiliśmy hale namiotową, w której odbyła się konferencja.

 

Wydarzenie miało niezwykle podniosły charakter i wzięli w nim udział niezwykli goście m.in wicepremier Mateusz Morawiecki. Zaproszono również osobistości ze świata nauki i medycyny oraz dziennikarzy. W ramach wydarzenia odbyła się debata na temat „Inwestycje w innowacyjność szansą na globalizację polskiej gospodarki”, zorganizowana we współpracy z „Rzeczpospolitą”.

Specjalnie na tą okazję nasza firma RAJT na terenie zakładu firmy ADAMED rozstawiła namiot konferencyjny z podłogą o wymiarach 10 m x 20 m, ze specjalną ścianą wykonaną z pleksi. Dodatkowo namiot został wyposażony w podsufitkę typu STRECH, 2 dachy typu BLACK OUT, które zapewniły wyciemnienie, ogrzewanie oraz wykładzinę. Zastosowanie modułów wykonanych z pleksi sprawia, że namiot konferencyjny nabiera bardziej elegancką formę oraz zapewnia lepszą widoczność prezentacji na ekranach. Rozwiązanie to często stosowane jest w trakcie organizacji prestiżowych wydarzeń. 

Producentem wykonawczym wydarzenia była agencja eventowa WALK EVENTS.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji.

 

m.
in.
wicepremier
Mateusz
Morawiecki.
Zaproszone
również
osobistości
ze
świata
nauki
i
medycyny
oraz
dziennikarzm.in.wicepremierMateuszMorawiecki.Zaproszonesąrównieżosobistościzeświatanaukiimedycynyorazdziennikarze.powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie