Wesele w hali namiotowej RAJT przy hotelu Tiffi w Iławie


Co zrobić, gdy rośnie ilość osób na weselu do takiego stopnia, że nie mieszczą się nam w sali? Oczywiście, postawić namiot!

Taka też sytuacja miała miejsce w Hotelu Grand Tiffi w Iławie, w którym do głównej przestrzeni obiektu dostawiliśmy nasz namiot zaaranżowany na salę weselno - bankietową.

Na drewnianym tarasie w Grand Hotel Tiffi tuż przy nowowybudowanej Brasserie, na zlecenie Perfect Day Wedding Planners, nasza firma RAJT Hale namiotowe wybudowała przestrzeń na wesele w plenerze o powierzchni 500 m2.

Ogromnym wyzwaniem było wyrównanie poziomów podłoża, na którym stawiana była hala. Tutaj różnica wyniosła aż 1 m, ale świetna konstrukcja i stabilna podłoga kasetonowa pozwoliły zrealizować to trudne zlecenie.

Dach namiotu był transparentny i takie też były ściany z pleksi. W namiocie znalazły się wykładzina w kolorze dobranym przez firmę dekoratorską ArtSize oraz przezroczyste krzesła Chiavari z naszej kolekcji. Te dwa sierpniowe dni były najgorętsze w roku, dlatego dodatkowo zainstalowana została klimatyzacja.


powrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie