Hala namiotowa TYP 30m

 

Hala namiotowa TYP 20 m to obecnie najszerszy namiot oferowany przez naszą firmę.
To obecnie najszersza hala namiotowa oferowana przez naszą firmę. TYP 30, jak poprzednie szerokości jest również zbudowana z systemów 5 metrowych. Ten typ charakteryzuje duża przestronność oraz co ważne brak jakichkolwiek wsporników czy wewnętrznych słupów. Ten typ hali namiotowej może posiadać dowolną długość. Idealny jako namiot imprezowy, targowy czy eventowy. Duża wysokość w szczycie pozwala na umiejscowienie dowolny elementów scenograficznych. Podłoga hali namiotowej zbudowana jest z modułów opartych na stabilnej i bardzo mocnej podbudowie co pozwala na ułożenie jej również w nierównym terenie.
Dane techniczne:
Wymiary od 30 x 30m do dowolnej długości w modułach pięciometrowych
Konstrukcja aluminiowa wykonana zgodnie z normą DIN 17615
Drewniana podłoga lub kasetonowa
Dach i ściany boczne białe, transparentne lub czarne z możliwością otwierania lub rozsuwania. Wykonane z wodoodpornego materiału PCV o gramaturze 640 g/m2
(posiadają atest trudnopalności)
Wysokość ściany bocznej od 3m
Możliwość zamontowania ścian typu PLEKSI
Możliwość zamontowania dwuskrzydłowych aluminiowych drzwi

TYP 30 m to bardzo szeroki i przestronny namiot dedykowany do większych eventów, konferencji i imprez

 
TYP 30 m to obecnie najszersza hala namiotowa oferowana przez naszą firmę. TYP 30, tak jak poprzednie szerokości jest również zbudowana z systemów 5 metrowych. Ten typ charakteryzuje duża przestronność oraz co ważne - brak jakichkolwiek wsporników czy wewnętrznych słupów. Może posiadać dowolną długość. Idealny jako namiot imprezowy, targowy czy namiot eventowy.

Duża wysokość w szczycie pozwala na umiejscowienie dowolny elementów scenograficznych. Podłoga hali namiotowej zbudowana jest z modułów opartych na stabilnej i bardzo mocnej podbudowie, co pozwala na ułożenie jej również w nierównym terenie.

 

Dane techniczne:

  • Wymiary od 30 x 30 m do dowolnej długości w modułach pięciometrowych
  • Konstrukcja aluminiowa wykonana zgodnie z normą DIN 17615
  • Drewniana podłoga lub kasetonowa
  • Dach i ściany boczne białe, transparentne lub czarne z możliwością otwierania lub rozsuwania. Wykonane z wodoodpornego materiału PCV o gramaturze 640 g/m2 (posiadają atest trudnopalności)
  • Wysokość ściany bocznej od 3 m
  • Możliwość zamontowania ścian typu PLEKSI
  • Możliwość zamontowania dwuskrzydłowych aluminiowych drzwi

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami