Hale jednospadowe

idealne rozwiązanie na przestrzeń prezentacyjno - wystawienniczą.

 

Hala namiotowa jednospadowa to pierwsza w Polsce konstrukcja tego typu, która swą oficjalną premierę miała podczas targów motoryzacyjnych Inter Cars w Warszawie w 2015 roku. Halę tą wyprodukowaliśmy specjalnie na zamówienie firmy Castrol. Zobacz nasze nagranie, jak prezentuje się jednospadowa hala namiotowa z lotu ptaka.

Hala wymaga budowania z podłogą systemową, dzięki czemu nie wymagają kotwienia do podłoża ani stosowania żadnych odciagów.

 

Namiot reklamowy

Ta innowacyjna i jedyna w swoim rodzju hala jednospadowa okazała się idealnym rozwiązaniem jako namiot reklamowy, przeznaczony np. na przestrzeń prezentacyjno - wystawienniczą lub handlową.

Dzięki wysokiej ścianie frontowej posiada możliwość zamieszczenia banera reklamowego o wysokości 2,5 m, który widoczny jest z dalekiej odległości! Jednocześnie system ten pozwala zachować przejrzystą i wysoką ścianę frontową, która może być wykonana zarówno z materiału PCV jak i PLEKSI.

Hala jednospadowa to idealne rozwiązanie na firmowy namiot reklamowy lub handlowy, który na indywidualne zamówienie Klienta możemy dostosować do identyfikaji wiualnej firmy lub marki, tak jak w przypadku realizacji dla firmy Castrol.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz naszymi realizacjami. W przypadku pytań lub chęci współpracy zachęcamy do kontaktu.

Proponujemy rodzaje hal namiotowych: