Hale namiotowe z PLEKSI

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy produkt opracowany przez naszą firmę - system ścian bocznych hal namiotowych wykonany z PLEKSI.

System ten pozwala na szczelne zamknięcie hali namiotowej zachowując jej pełną transparentność. Zamknięcie daje możliwość lepszej termoizolacji oraz niezwykły efekt wizualny. Umożliwia również łatwiejszy dostęp promieni słonecznych, które naturalnie oświetlają wnętrze hali.

 

Konstrukcja hali namiotowej z pleksi:

Ściana boczna o szerokości 5 m składa się z pięciu przejrzystych paneli każdy o wymiarach 100 x 280 cm. Możliwe jest również zastosowanie systemu składającego się z 3 paneli.

Konstrukcja zawierająca ściany boczne z pleksi jest budowlą solidną, bezpieczną oraz niezawodną w każdych warunkach pogodowych. Odporna jest zarówno na silny wiatr jak również na zacinający deszcz. Dodatkowo zapewnia wyjątkowe wyciszenie.

Przy tym rozwiązaniu konieczne jest stosowanie podłogi hali namiotowej. Rozwiązanie to nie wymaga kotwienia do podłoża ani stosowania żadnych odciagów zewnętrznych.

 

Dzięki swej unikalnej konstrukcji hala z pleksi może mieć zastosowanie przy wielu rodzajach imprez. Doskonale sprawdza się podczas:powrót

Proponujemy rodzaje hal namiotowych: