Wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salla w naszej hali namiotowej


Kolejna piękna realizacja w naszych halach namiotowych. Tym razem zapraszamy na krótką relację ze ślubu oraz wesela Karoliny Pisarek i Rogera Salla, w której mieliśmy swój udział.

 


Czarna hala namiotowa RAJT na wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salla

 

Ślub i wesele Karoliny Pisarek & Rogera Salla - jak powstawała realizacja z użyciem naszych hal namiotowych?

Założeniem Pary Młodej było znalezienie idealnego miejsca i przestrzeni na realizację swojego wymarzonego wesela w plenerze w stylu Fashion Wedding. Niestety przy długich poszukiwaniach nie udało się znaleźć sali, która spełniałaby oczekiwania Karoliny Pisarek i Rogera Salla. Padł wówczas pomysł na rozstawienie czarnej, mobilnej oranżerii na pięknych terenach Pałacu Łochów.

Nasze hale namiotowe stały się idealną przestrzenią do bogatej scenografii w stylu Fasion w kolorach różowym i turkusowym. 

Do realizacji wesela w plenerze Karoliny Pisarek i Rogera Salla została zbudowana czarna hala namiotowa o powierzchni 900 mz drewnianą podłogą i wykładziną w kolorze szarym oraz transparentne krzesła Chiavari (Crystal Chiavari), które dopełniały aranżację. Z kolei na ceremonię zaślubin zostały wybrane srebrne krzesła Chiavari. Hala namiotowa została wyposażona także w klimatyzację oraz transparentną strefę chillout.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z dnia ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salla oraz jak powstawała cała realizacja: https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/karolina-pisarek-juz-po-slubie-jak-czuje-sie-jako-zona-5748313 

Jak zostało wybrane miejsce, w którym odbył się ślub i wesele: https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/karolina-pisarek-szuka-miejsca-na-wymarzony-slub-gdzie-odbedzie-sie-wielkie-wydarzenie-5690822

 

Karolina Pisarek & Roger Salla o RAJT hale namiotowe — rekomendacja
powrót

Galeria - Wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salla w hali namiotowej RAJT
powrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie