Parkiet taneczny

Unikalna konstrukcja sprawia, że moduły parkietu są niezwykle lekkie, a montaż i demontaż przebiega wyjątkowo sprawnie.

 

W odpowiedzi na zapotrzebowania naszych klientów oraz dostępnego w Polsce rodzaju sprzętu, postanowiliśmy kilka lat temu stworzyć produkt unikalny, estetyczny, solidny i trwały, a przede wszystkim cieszący się uznaniem wśród naszych klientów - czyli modułowy parkiet taneczny.

Nasz parkiet taneczny charakteryzuje się wysoką odpornością na zniszczenia, łatwym montażem i demontażem, solidną aluminiową konstrukcją, antypoślizgową powłoką oraz ATRAKCYJNĄ CENĄ WYNAJMU I SPRZEDAŻY. Moduły parkietu tanecznego mogą mieć tolerancję w wymiarze maksymalnie do 5%. 

 

Sprzedaż i wynajem parkietu tanecznego

zapewniamy bardzo atrakcyjną cenę wynajmu i sprzedaży efektownych parkietów modułowych.

 

W roku 2016 jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek NOWOŚĆ - MODUŁOWY PARKIET TANECZNY W 2 KOLORACH: BIAŁYM I CZARNYM (PREMIERA miała miejsce podczas targów Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 16-17.01.2016). Parkiet biały i czarny cieszy się wyjątkowym powodzeniem zwłaszcza na weselach oraz ekskluzywnych bankietach i galach.

Profesjonalny parkiet taneczny składa się z modułów o wymiarach 100 cm x 100 cm. W wynajmie dostępny jest w kolorze jasnym dębowym, natomiast w sprzedaży w dowolnie wybranym odcieniu przez klienta.

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z namipowrót