Produkcja

 

Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Działamy od 1989 roku. Zajmujemy się:

 

Standardowo produkujemy hale namiotowe w modułach 5 m o dowolnej długości i maksymalnej szerokości 30 m. Wysokość ściany bocznej dostosowujemy do danej lokalizacji. Produkcja hal namiotowych pod wymiar to nasza specjalność. Nie boimy się wyzwań i nietypowych rozwiązań. Jako jedyni w Polsce produkujemy jednospadowe hale namiotowe, wielospadowe hale namiotowe czy też namioty łukoweWszystkie zabudowy i imprezy wykonujemy zgodnie z życzeniami naszych partnerów. Nie oferujemy gotowych rozwiązań - każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi.

 

Profile do namiotów - produkcja

 

W produkcji hali pod indywidualne zamówienie jest możliwość wyboru:

  • szerokości i długości namiotu
  • rodzaju poszycia: PCV lub Plexi; białe, transparentne, czarne, mieszane lub dowolnie inne
  • rodzaju podłogi: drewnianej lakierowanej, drewnianej wykonanej z antypoślizgowej sklejki lub kasetonowej
  • rodzaju wyposażenia dodatkowego tj: materiałów wyciemniających i dekoracyjnych tj. draperia i gala – dostępna w 3 rodzajach: Klasycznym, Galowym oraz STRECH,
  • oświetlenia,
  • drzwi antywłamaniowych

 

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie hal namiotowych i namiotów oraz transport sprzętu. Pracujemy na terenie całego kraju, zaufało nam już wielu klientów!

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami