Galeria realizacji - Gale i bankiety

Hale namiotowe to idealne rozwiązanie na eleganckie gale i bankiety.

Hale namiotowe i namioty naszej produkcji, to idealne rozwiązania na wszelkiego rodzaju gale i bankiety. Dzięki bogatym możliwościom aranżacji wnętrza namiotów możemy stworzyć niezapomniany nastrój i atmosferę galowego wieczoru. Podwieszane sufity tzw. podsufitki / gale, eleganckie siedziska np. Krzesła Glamour Louis lub krzesła Chiavari oraz wysokiej jakości oświetlenie do namiotów i hal namiotowych, to tylko niektóre z elementów wystroju, idealne na eleganckie gale i bankiety w namiocie i nie tylko.

Hale namiotowe są modułowe, a możliwość dostawienia do nich innych namiotów w dowolnej konfiguracji, pozwala na wykonanie idealnie stworzonej powierzchni, całkowicie dostosowanej do potrzeb każdego Klienta. Oddzielne sale VIP, tarasy, pomieszczenia na szatnie czy VIP toalety – te wszystkie elementy przestrzeni dzięki prostej i lekkiej konstrukcji namiotów pozwalają na montaż i demontaż w dowolnym miejscu w Polsce oraz na dowolnym terenie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajem namiotów na gale, bankiety i inne uroczystości. Zapraszamy!Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie