Wypożyczalnia stołów

Najbardziej popularne modele stołów konsumpcyjnych i bufetowych

 

W ofercie wypożyczalni stołów posiadamy najbardziej popularne modele stołów bankietowych, cateringowych i koktajlowych, które stosowane są zarówno jako stoły konsumpcyjne i jako bufety. Są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, wesel, eventów, bankietów czy konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i dostępnymi modelami stołów:Proponujemy rodzaje stołów:
 

Wynajem stołów 

Proponujemy wynajem stołów oraz pokrowców i obrusów, idealnych jako wyposażenie hal namiotowych i namiotów na imprezy plenerowe. Nasze stoły doskonale sprawdzają się także w różnego rodzaju obiektach. Oprócz tradycyjnych obrusów posiadamy także pokrowce STRECH zarówno na krzesła bankietowe jak i stoły koktajlowe oraz prostokątne.

Zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu stołów. Warszawa - to tu znajduje się siedziba naszej firmy, lecz przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu. Oferujemy również wynajem krzeseł na różnego rodzaju okazje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.  

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami