Ślub i Wesele Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

1 / 10 / 2016
To był piękny ślub, pełen elegancji, klasy i stylu, do tego perfekcyjnie przygotowany i zaplanowany. Nie mogło być inaczej gdy przysięgę małżeńską mieli złożyć Małgorzata Rozenek - Majdan oraz Radosław Majdan. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym wyjątkowym dniu Państwa Młodych.

Specjalnie na ten dzień rozstawiliśmy hale namiotową, która dostawiona do obiektu Dworu Konstancin stanowiła miejsce ceremonii zaślubin Państwa Majdan a nastęnie zostałą przearanżowana na salę taneczną. 

Hala namiotowa o wymiarach 15mx15m była wyposażona w podłogę z wykładziną oraz liczne materiały dekoracyjne jak draperie i podstufitka Standard. Do tego na specjalne życienie dekoratorki wydarzenia Katarzyny Grabowskiej po praz pierwszy zastosowaliśmy MIX oświetlenia złożonego z kryształowych żyrandoli oraz sznurów z żarówkami. 

Tego dnia nie mogło zabraknąc również wyjątkowych krzeseł CHIAVARI w kolorze szampańskim. Krzesła uczestniczyły zarówno w ceremoni zaślubin jak również stanowiły jeden z głównych elementów dekoracji sali głównej, na której siedzieli zaproszeni goście. 

Państwu Majdan, życzymy aby każdy ich dzień był tak piękny i radosny jak dzień ich ślubu a Państwa zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wyjątkowej ceremonii oraz przyjęcia weselnego. powrótpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka, ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie