Ślub i Wesele Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

1 / 10 / 2016
To był piękny ślub, pełen elegancji, klasy i stylu, do tego perfekcyjnie przygotowany i zaplanowany. Nie mogło być inaczej gdy przysięgę małżeńską mieli złożyć Małgorzata Rozenek - Majdan oraz Radosław Majdan. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym wyjątkowym dniu Państwa Młodych.

 

Specjalnie na ślub i wesele Małgorzaty Rozenek - Majdan i Radosława Majdan rozstawiliśmy namiot weselny, który dostawiony do obiektu Dworu Konstancin stanowił miejsce ceremonii zaślubin Państwa Majdan, a następnie została przearanżowana na salę taneczną. 

Hala namiotowa o wymiarach 15m x 15m była wyposażona w podłogę z wykładziną oraz liczne materiały dekoracyjne jak draperie i podsufitkę Standard. Do tego na specjalne życzenie dekoratorki wydarzenia Katarzyny Grabowskiej, po praz pierwszy zastosowaliśmy oświetlenie hal namiotowych — MIX oświetlenia złożonego z kryształowych żyrandoli oraz sznurów z żarówkami. 

Tego dnia nie mogło zabraknąć również wyjątkowych krzeseł CHIAVARI w kolorze szampańskim. Krzesła uczestniczyły zarówno w ceremonii zaślubin jak również stanowiły jeden z głównych elementów dekoracji sali głównej, na której siedzieli zaproszeni goście. 

Państwu Majdan, życzymy, aby każdy ich dzień był tak piękny i radosny jak dzień ich ślubu, a Państwa zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wyjątkowej ceremonii oraz przyjęcia weselnego. powrótpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie