Hala namiotowa 15 x 30 x 3 m dla agencji Allegro na event firmy PZU - Warszawa, Łazienki Królewskie

Wynajem hal namiotowych

Oferujemy wynajem hal namiotowych naszej produkcji — na każdą okazję i okoliczność, tak długo jak tylko potrzebujesz!

 

Oferujemy wynajem hal namiotowych naszej własnej produkcji w opcji krótko i długo-terminowej. Hale namiotowe produkujemy od 1989 roku, w Warszawie. Całoroczne hale namiotowe na wynajem są idealnym sposobem na stworzenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń, z których można korzystać przez cały rok! Realizujemy zlecenia w całej  Polsce!

Modułowa konstrukcja naszych hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest bardzo solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze hale namiotowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, wiatr czy słońce. Pozwalają na montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na każdym terenie.

Hala do wynajęcia wyposażona jest w modułową podłogę, na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie hali nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

Nasze hale namiotowe w ofercie do wynajęcia i na sprzedaż posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą służyć zarówno jako magazyny, obiekty handlowe, ale także jako zjawiskowe zadaszenia na różnego rodzaju eventy, konferencje, gale oraz imprezy plenerowe. Specjalnie dla Państwa, do każdej realizacji przygotowujemy projekt 3D, który dokładnie odzwierciedla, jak będzie wyglądało organizowane wydarzenie.

Proponujemy rodzaje hal namiotowych:

 

Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce całoroczne hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu. Dzięki, temu nasze hale namiotowe są wyższe i bardziej przestronne oraz pozwalają na ich szerokie wykorzystanie. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Namiot łukowy to często tzw. walk way, czyli namiot wejściowy do budynków.
Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Hale namiotowe posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 


Hala do wynajęcia na okres krótko i długo-terminowy

Dbamy o wysoki poziom usług, bezpieczeństwo realizacji, a także uzyskanie konkurencyjnych cen — zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu hal namiotowych w całej Polsce!

 

Oferujemy wynajem hal namiotowych krótko oraz długoterminowy — wynajem jedno lub kilkudniowy, sezonowy, a nawet całoroczny. Tak długo, jak tylko jest to Państwu potrzebne! To najlepsza inwestycja dla obiektu bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu sprzętu!

Proponujemy hale do wynajęcia pod indywidualne zastosowanie, np. na organizację różnego rodzaju imprez plenerowych typu śluby, wesela, imprezy okolicznościowe, eventy korporacyjne, prezentacje produktów, targi itp.  Od lat wspieramy również rozwój restauracji, hoteli, instytucji publicznych, dworków i pałaców, oraz innych obiektów w kwestii rozbudowy przestrzeni o dodatkowe sale: targowe, konferencyjne, eventowe, bankietowe, weselne, taneczne czy strefy chilloutu. 

Hala namiotowa wynajęta na pokaz mody FASHION SQUARE, Kraków Galeria Krakowska. Realizacja RAJT Warszawa

Fot. Hala namiotowa 20x45x4m. Pokaz mody FASHION SQUARE, Kraków Galeria Krakowska


Powiększenie obiektu o dodatkową przestrzeń, w której mogą odbywać się dowolnego rodzaju eventy i przyjęcia to rozwiązanie optymalne cenowo oraz jakościowo, a przede wszystkim korzystne z punktu finansowego dla właściciela lub managera danego lokalu czy obiektu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z zakupu hali namiotowej na własność. Oferujemy szeroki wybór produktów, koloru poszycia i sprzętu dodatkowego. 

Dostępne rozmiary hal namiotowych:

Wynajem hal namiotowych to idealne, mobilne rozwiązania, które dostosujemy całkowicie do Państwa potrzeb. Przestrzeń określana jest wedle indywidualnych preferencji, od najmniejszej 25 m2 po nieograniczone możliwości aż do tysięcy m2.  Hala namiotowa do wynajęcia dostępna jest w szerokościach 5 – 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m. Wysokość ściany bocznej to 3 lub 4 m. Na specjalne życzenie budujemy również konstrukcje o niestandardowych wymiarach pod indywidualne zamówienie lub unikalne konstrukcje jak hala namiotowa jednospadowa lub hala namiotowa wielospadowa, których jesteśmy producentem.

Montaż i demontaż hal namiotowych:

Montaż hali namiotowej możemy wykonać na powierzchni betonowej, kostce brukowej, trawie czy dowolnie innej. Nie obce są nam spadki terenu, nierówności, betonowe murki, krzewy, a nawet drzewa czy budowa hali na części wodnej. Zapewniamy świetnie przygotowane ekipy montażowe, pełne wyposażenie oraz transport sprzętu. Zapewniamy montaż i demontaż hal namiotowych w Warszawie oraz w całej Polsce.

Montaż hali namiotowej 15x20x3m - Warszawa Tor Wyścigów Konnych Służew

Fot. Hala namiotowa na spotkanie "Bezpieczne Wesele w czasach COVID19" - Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służew.

 

Jeżeli rozważasz krótko-terminowy lub długo-terminowy wynajem hali namiotowej – sprawdź nas! Wyślij do nas zapytanie, podając miejsce a my podczas indywidualnego spotkania, zaprezentujemy możliwości zabudowy dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy po Twojej stronie!

Skontaktuj się z nami

 

Typy hal namiotowych:

 

 

Unikalne konstrukcje

Jako producent hal namiotowych, tworzymy jedyne w Polsce, unikalne konstrukcje namiotów!

 

Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego, które również są dostępne w ofercie sprzedaży oraz wynajmu. Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce całoroczne hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu, które sprawiają, że nasze hale namiotowe są znacznie bardziej przestronne i pozwalają na nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Idealnie sprawdzają się jako namioty prezentacyjne, targowe, imprezowe, konferencyjne i eventowe. Są wyższe od standardowych i dzięki swojej unikalnej kubaturze przyciągają wzrok i na długo zostają zapamiętywane.

Hala namiotowa całoroczna jednospadowa dla marki Castrol EDGE na targi INTER CARS, Błonia Stadionu Narodowego w Warszawie

Fot. Jednospadowa hala namiotowa jako namiot wystawowy dla firmy Castrol podczas targów InterCars - Warszawa, Błonia Stadionu Narodowego.

 

 

Zastosowanie hal namiotowych

Nasze rozwiązania są idealne na różne okazje. Hala namiotowa na wynajem doskonale sprawdzi się m.in. jako:

 • Miejsce organizacji koktajli, gal i bankietów
 • Pomieszczenie restauracyjne oraz sala taneczna podczas różnych uroczystości, np. rodzinnych (śluby, wesela, rocznice, komunie, itp.)
 • Miejsce prezentacji produktów podczas kampanii reklamowych
 • Powierzchnie konkursowe lub gastronomiczne podczas firmowych pikników integracyjnych
 • Przestrzenie targowe
 • Miejsca organizacji konferencji, szkoleń i eventów
 • Strefy VIP i chillout
 • Namioty taneczne, itp.

 

Hala namiotowa całoroczna cateringowa na event - wnętrze

 

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę. Oprócz hal namiotowych posiadamy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego, m.in. meble cateringowe, parkiet taneczny czy rozwiązania zapewniające ogrzewanie lub klimatyzację hal namiotowych. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, niezawodne ekipy montażowe, transport sprzętu oraz bezpieczeństwo realizacji (atesty sprzętu, ubezpieczenie OC imprezy). Pracujemy na terenie całego kraju!

Hala namiotowa na imprezę plenerową - wesele w Warszawie

Fot. Namiot weselny z rozbudowaną częścią chilloutu - Warszawa.

 

 


Film: Wynajem hali namiotowej RAJT — prezentacja przykładowego namiotu weselnego.

 

Wynajem hal namiotowych
najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Budujemy w segmentach 5 m i ich wielokrotności. W ofercie posiadamy hale do wynajęcia od szerokości 5 m do 30 m i nieograniczonej długości, m.in. na imprezy, eventy, gale, bankiety, targi, prezentacje, konferencje, ale także magazyny. Jako że jesteśmy producentem hal namiotowych, możemy wykonać dla Państwa rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych oczekiwań i zastosowania.

Umożliwiamy wynajem hal namiotowych na okres krótko-terminowy (już od 1 dnia wynajmu), sezonowy np. 1-6 miesięcy, ale także całoroczny i długoterminowy — tak długo, jak jest to tylko potrzebne. Czas wynajmu hal namiotowych całkowicie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wynajem hal namiotowych to kompleksowa usługa, która obejmuje:

 • - wynajem hali namiotowej z drewnianą podłogą jako integralna część konstrukcji, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo realizacji;
 • - wynajem konstrukcji wraz z wybranym poszyciem;
 • - montaż w miejscu wynajmu;
 • - demontaż;
 • - transport.

Na specjalne życzenie klienta, możemy przygotować projekt 3D realizacji po uprzedniej wizji lokalnej. Posiadamy również bogate wyposażenie dodatkowe, które dobieramy indywidualnie z Klientem do realizacji.

Cena usługi wynajmu namiotu zależna jest od kilku czynników. Przede wszystkim na wycenę mają wpływ: parametry techniczne namiotu (jak np. wielkość, szerokość, wysokość ściany bocznej, rodzaj poszycia), jakość sprzętu, rodzaj wyposażenia, termin realizacji, czas wynajmu (ile dni), czy też warunki montażowe. Każdą realizację staramy się poprzedzać wizją lokalną, aby precyzyjnie ocenić warunki montażowe, jak również sprawdzić, czy np. konieczne jest poziomowanie terenu lub użycie specjalistycznego sprzętu do montażu i demontażu. Wielkość namiotu zależy od tego, co chcemy zmieścić w środku. Często otrzymujemy pytania w rodzaju: jaki jest średni koszt wynajmu namiotu dla np. 50, 100 czy 200 osób. Aby przygotować wycenę, potrzebujemy znać kilka dodatkowych odpowiedzi:

 • - Termin realizacji;
 • - Dokładna lokalizacja;
 • - W jakiej konfiguracji mają zasiadać goście w namiocie: stoły okrągłe, prostokątne, koktajlowe, bez stołów tylko krzesła – ustawienie teatralne, bez stołów – np. namiot taneczny;
 • - Dodatkowe elementy, jakie będą w namiocie: bufety, scena – jakiej wielkości i inne.

Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie przygotować wstępną wycenę usługi wynajmu namiotów, która następnie po wizji lokalnej jest ewentualnie aktualizowana o warunki montażowe.

Tak, jako producent hal namiotowych oferujemy sprzedaż hal namiotowych zbudowanych z 5-metrowych segmentów lub stworzenie projektu pod indywidualne zamówienie i specjalne wymiary. Przy zakupie hali namiotowej jest także możliwość dowolnego wyboru koloru, rodzaju poszycia, ale także wyposażenia dodatkowego.

Nasza firma największy nacisk kładzie na jakość oferowanych produktów, bezpieczeństwo realizacji i estetykę wykonania. Te 3 elementy są dla nas kluczowe, dlatego budując hale namiotowe w plenerze, muszą one być odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr i nagłe opady deszczu oraz śniegu. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje posiadają atesty, rysunki i projekty konstrukcyjne. Hale mają odporność śniegową od 0,2 – 0,9 kN/m2 a wiatrową do 22 m/s. Wszystkie używane przez nas plandeki posiadają atest trudno-palności. Podłoga hali namiotowej posiada natomiast atest Instytutu Techniki Budowlanej.

Nasza firma istnieje już ponad 30 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowane ekipy montażowe. Ponadto nasi pracownicy są związani z nami przez cały rok, nie są to pracownicy sezonowi ani tymczasowi. Przywiązujemy dużą wagę do szkoleń i podwyższania kwalifikacji naszych ekip monterskich. Nasza firma została za to wyróżniona m.in. przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych aż siedmiokrotnie! Otrzymaliśmy również liczne wyróżnienia i certyfikaty w branży eventowej.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie i w miejscowości Dębe Wielkie, jednak zapewniamy wynajem namiotów na terenie całej Polski. Zachęcamy do współpracy :)

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Galeria - Wynajem hal namiotowych