Krzesła bankietowe miękkie

Zadbamy o komfort Twoich gości!

 

Podczas każdego eventu, a zwłaszcza ślubów i wesel, konferencji oraz ekskluzywnych gal i bankietów, niezwykle ważny jest komfort każdego gościa, który często jest determinowany m.in. tym na jakim krześle on siedzi.

Oferowane przez nas krzesła bankietowe wyróżnia precyzja wykonania, wytrzymałość i stabilność, a także wysoki komfort użytkowania, którą zapewnia wyjątkowo miękkie siedzisko oraz oparcie krzesła bankietowego - z tego względu idealnie spisują się podczas długich spotkań, konferencji, czy też wesel.

 

 

Wynajem krzeseł bankietowych

Krzesła bankietowe jakie posiadamy w naszej ofercie wypożyczalni to tzw. krzesła miękkie, z miękkim siedziskiem oraz oparciem. Certyfikowane, używane w większości centrów konferencyjnych i najlepszych hotelach w kraju i za granicą. 

Oferujemy wynajem krzeseł bankietowych w kolorze bordowym. Efektowna bordowa tapicerka krzesła doda elegancji każdemu przedsięwzięciu. 

 

DANE TECHNICZNE:

  • Długość krzesła: 51 cm,
  • Szerokość krzesła: 44 cm,
  • Szerokość siedziska: 39 cm,
  • Wysokość krzesła: 93,5 cm,
  • Wysokość oparcia: 52,5 cm.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi elementami wyposażenia dodatkowego, które oferuje nasza firma.powrót

Galeria - Krzesła miękkie

Proponujemy rodzaje krzeseł: