Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie stworzy niezapomniany nastrój. Będzie także efektowną dekoracją hali namiotowej.

 

W naszej ofercie wynajmu wyposażenia dodatkowego do hal namiotowych znajdą Państwo również 3 rodzaje oświetlenia hal namiotowych, namiotów bankietowych oraz imprez plenerowych. Są to bardzo eleganckie żyrandole kryształowe, klimatyczne sznury z żarówkami oraz halogeny. Oświetlenie to bardzo istotny element — odpowiednio dobrany potrafi stworzyć niesamowity nastrój. 

 

KRYSZTAŁOWE ŻYRANDOLE

Żyrandole kryształowe stosowane są zazwyczaj podczas wszelakich gal, bankietów i ekskluzywnych eventów, jak również wesel i ślubów w plenerze. Żyrandole posiadają 15 żarówek, są bardzo estetyczne i nadają wnętrzu namiotu i halom namiotowym pałacowy charakter. Idealnie komponują się z podsufitką typu STANDARD.

Kryształowe żyrandole przymocowane do gałęzi podczas imprezy plenerowej. Żyrandol kryształowy jako wyposażenie hali namiotowej

 

 

SZNURY Z ŻARÓWKAMI

Sznury świetlne z żarówkami to nadal bardzo popularne oświetlenie hal namiotowych. Stosowane są głównie jako dekoracja świetlna podczas plenerowych wesel w stylu vintage. Idealnie komponują się z przeźroczystym dachem hali namiotowej lub podsufitką typu STRECH.

Sznury z żarówkami w hali namiotowej Oświetlenie hali namiotowej sznurami z żarówkami.

 

 

OŚWIETLENIE HALOGENOWE

Oświetlenie halogenowe stosowane jest najczęściej podczas pikników lub w halach namiotowych wykorzystywanych jako zaplecza techniczne i gastronomiczne.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami