Namiot magazynowy pokryty białą płytą warstwową

Namioty magazynowe i przemysłowe

Produkujemy hale - namioty magazynowe i przemysłowe pod wymiar i indywidualne zamówienie. Dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży!

 

 

Brakuje Ci przestrzeni? Potrzebujesz zmagazynować sprzęt? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Namioty magazynowe i hale przemysłowe. To idealne mobilne rozwiązania, które dostosujemy całkowicie do Twoich potrzeb! Nasze namioty magazynowe to idealne rozwiązanie np. do magazynowania lub przechowywania wszelakich rzeczy, np. sprzętu budowlanego lub stworzenia przestrzeni handlowej. Z kolei namioty przemysłowe to idealna alternatywa dla zapleczy technicznych czy też jako część fabryk. Stworzymy dla Państwa produkt szyty na miarę potrzeb! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

Namioty magazynowe i przemysłowe — prosto od producenta!

Jesteśmy producentem całorocznych namiotów magazynowych i przemysłowych, które są odporne na deszcz, wiatr, śnieg i inne warunki atmosferyczne. Produkujemy hale magazynowe i przemysłowe pod wymiar i indywidualne zamówienie.  Posiadamy też szereg gotowych rozwiązań. Zapewniamy sprzedaż oraz wynajem namiotów pod różnego rodzaju zastosowanie i przeznaczenie.

 

Rozmiar namiotu magazynowego:

Namiot magazynowy na wynajem i sprzedaż

Przestrzeń określana jest wedle Państwa indywidualnych preferencji — od najmniejszego namiotu o powierzchni 25 mpo nieograniczone możliwości, aż do tysięcy m2 hali! Hale magazynowe dostępne są w szerokościach od 5 do 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m. Wysokość ściany bocznej namiotu magazynowego od 3 - 5 m.

 

Pokrycie namiotu magazynowego:

Ściany hali magazynowej i hali przemysłowej pokryte są PCV, płytą warstwową lub blachą trapezową do wyboru. 

Wejście: brama przesuwana lub ściana otwierana z plandeki. 

 

Montaż namiotu magazynowego:

Montaż namiotu magazynowego lub przemysłowego możemy wykonać zarówno na powierzchni betonowej, kostce brukowej czy trawie. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję Klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie oraz transport sprzętu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Pracujemy na terenie całego kraju!


 

 

Namiot magazynowy na wynajem lub sprzedaż — Warszawa, cała Polska

Oferta ściśle dostosowana do Twoich potrzeb!


Namiot magazynowy lub przemysłowy dostępny jest w ofercie sprzedaży oraz wynajmu. Zapewniamy krótko i długoterminowy wynajem namiotów magazynowych. Hale do wynajęcia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują np. tymczasowego magazynu. Jest to najlepsza inwestycja bez ponoszenia dodatkowych kosztów! 

Przeczytaj też: Czy warto zainwestować w namiotowe hale magazynowe? 

Wszystkie zabudowy wykonujemy zgodnie z życzeniami naszych klientów. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi. Ofertę kierujemy do Klientów z Warszawy i okolic oraz całej Polski.

 

Jesteśmy doświadczonym zespołem z ponad 30-letnią historią. Działamy od 1989 roku.  Lubimy wyzwania. Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Sprawdź nas! Jesteśmy po Twojej stronie biznesu!

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Galeria - Namioty magazynowe