Namiot konferencyjny - konferencja prasowa w siedzibie firmy ADAMED.

Namioty konferencyjne

COVID19 ograniczył możliwość organizacji wszelakich zewnętrznych wydarzeń. Na wiele dni zostaliśmy uśpieni z uwagi na liczne niebezpieczeństwa spowodowane zakażeniem koronawirusem. Niemniej jednak po tym trudnym czasie świat zaczyna pomału wracać do normalności i przygotowywać się na nowe wytyczne i nowe zasady bezpieczeństwa względem organizacji wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że jednym z najbardziej bezpiecznych powrotów będą eventy plenerowe.

 

 

Mobilna sala konferencyjna - Oferta specjalna!

Szukając rozwiązań najkorzystniejszych dla naszych klientów oraz partnerów, w trosce o ich bezpieczeństwo i brak konieczności wzmożonego przemieszczania się stworzyliśmy nową ofertę — mobilną salę konferencyjną, która polega na rozstawieniu specjalnego namiotu konferencyjnego w siedzibie klienta, firmie, fabryce, zakładzie przemysłowym — tak, aby pracownicy nie musieli opuszczać swojego miejsca pracy, a jednocześnie, mogli skorzystać z ciekawej konferencji, spotkania czy też eventu.

Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, chcemy wyjść naprzeciw trudnej sytuacji i jednocześnie wspomóc organizatorów wszelakich wydarzeń, dlatego na hasło – MOBILNA KONFERENCJA przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego — zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy po Twojej stronie biznesu!

 

 

Namiot konferencyjny - zalety zastosowania

 

Namiot konferencyjny mobilny

Fot. Konferencja w namiocie — otwarcie stacji metra, Warszawa

 

Mobilna sala konferencyjna ma wiele plusów i zalet zastosowania, szczególnie w obecnej sytuacji:

 

  • Wielkość namiotu konferencyjnego można dostosować dowolnie do liczby osób oraz miejsca. 
  • Ściany namiotów konferencyjnych mogą być otwarte, co zapewni jeszcze większą wentylację. 
  • Ściany boczne namiotów są wyższe od standardowych ścian w biurach czy tradycyjnych salach konferencyjnych, a dach może być dwuspadowy lub wielospadowy co zapewni jeszcze większą cyrkulację powietrza i uczucie, że mamy spotkanie w „budynku”, ale jednak w plenerze.
  • Dzięki modułowości namiotów oraz dowolnej aranżacji można zastosować oddzielne wejścia i wyjścia w dowolnym miejscu, tak aby ludzie nie musieli się grupować. 
  • Można również przygotować specjalne stanowiska do mierzenia temperatur oraz dezynfekcji rąk. Możliwości jest wiele!

 

Lubimy wyzwania. Trudny czas pokazał, że trzeba szukać nowych możliwości a przede wszystkim wzajemnie sobie pomagać. Wierzymy, że niebawem wrócimy wszyscy na regularne tory, ale zapewne będą to nowe zasady i dlatego, widzimy, że konferencje i eventy plenerowe będą przyjazną alternatywą dla regularnych spotkań a przede wszystkim bezpieczną! Sprawdź także nasz namiot eventowy.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Galeria - Namioty konferencyjne