O firmie

Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji.

 

Od 1989 roku działamy jako producent hal namiotowych, namiotów i wyposażenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez plenerowych. W zakres naszej oferty wchodzi:

 

 

Kompleksowa obsługa imprez plenerowych

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez plenerowych. Specjalizujemy się w realizacjach trudnych i nieprzeciętnych. Wielokrotnie braliśmy udział w prestiżowych eventach i weselach. Jako jedyna firma namiotowa w Polsce jesteśmy partnerem najlepszych agencji wedding plannerskich. Mieliśmy przyjemność współtworzyć śluby i wesela w namiocie, w plenerze dla znanych z pierwszych stron gazet osobistości, ludzi biznesu oraz sportu w tym najlepszych polskich piłkarzy.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję Klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie hal namiotowych i namiotów, transport sprzętu oraz profesjonalny, bezpieczny montaż i demontaż namiotów.

 

 

Pracujemy na terenie całego kraju, zaufało nam już wielu klientów!

 

Lubimy wyzwania! Hala namiotowa na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu to nasza codzienność. Wszystkie zabudowy i imprezy wykonujemy zgodnie z życzeniami naszych partnerów. Nie oferujemy gotowych rozwiązań — każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi. 

Nasza siedziba firmy znajduje się w Warszawie, natomiast pracujemy na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle, a my go zrealizujemy! Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami