Namiot wejściowy łukowy na event - Warszawa, Fort Sokolnickiego.

Wynajem namiotów

 Wynajem namiotów to idealny wybór dla osób ceniących sobie efektowne, funkcjonalne i korzystne rozwiązania.

 

Poszukujesz tymczasowego zadaszenia? Zastanawiasz się nad wynajmem namiotu? Chcesz go przeznaczyć na namiot bankietowy, imprezowy, konferencyjny, reklamowy, weselny, magazynowy lub dowolnie inny? Pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb!

Bezpłatnie doradzamy w kwestii wyboru rodzaju namiotu, poszycia oraz wyposażenia. Oferujemy wynajem namiotów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, budżetu i oczekiwań każdego Klienta. Zapewniamy dojazd i montaż namiotów w Warszawie i okolicach oraz w całym kraju.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości, profesjonalnych namiotów własnej produkcji.

Proponujemy rodzaje namiotów:

 

Namioty do wynajęcia dostępne w naszej wypożyczalni, wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo wytrzymałych materiałów, co potwierdzają liczne certyfikaty i atesty, które posiadamy. Stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo, wysoką jakość komponentów, z których wykonane są nasze namioty, jak i estetykę wykonania. Namioty możemy łączyć ze sobą w dowolnej ilości i konfiguracji, tworząc oczekiwaną przestrzeń zadaszoną. Bez względu czy potrzebujesz wynajem namiotu na 20, 30, 40, 50, 100 lub więcej osób - mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Namioty są jednym z najwygodniejszych sposobów na przygotowanie zadaszonego pomieszczenia na wolnym powietrzu. Pod ich wytrzymałymi i solidnymi dachami z PCV, żadnemu uczestnikowi nie zagrozi deszcz, wiatr, czy silne słońce. Nasze namioty można także całkowicie zamknąć, dzięki czemu można je stosować przez cały rok, nawet zimą lub jesienią podczas zimnych wiatrów i niskich temperatur. W ofercie posiadamy także specjalne systemy klimatyzacji i ogrzewania namiotów.

 

Wynajem namiotu RAJT na imprezę w Warszawie

Fot. Namiot prezentacyjny na spotkanie "Bezpieczne Wesele w czasach COVID-19" - Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służew.

 

Krótko i długo-terminowy wynajem namiotu


Krótko i długoterminowy, sezonowy, a nawet całoroczny wynajem namiotów to najlepsza inwestycja bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu sprzętu. Stworzenie zadaszonej powierzchni lub powiększenie obiektu o dodatkową przestrzeń to z punktu finansowego, najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno dla osób korzystających z nich okazjonalnie, jak i dla właściciela czy managera danego obiektu.

Dla osób, które potrzebują namiotu na własność, oferujemy także możliwość ich sprzedaży.


Typy hal namiotowych:

 

Rozmiary namiotów:

Rozmiar namiotu przeznaczonego na wynajem, dostosujemy do Państwa indywidualnych preferencji oraz terenu. W naszej wypożyczalni namiotów posiadamy zadaszenia o powierzchni od 25 m2 po nieograniczone możliwości. Namioty dostępne są w szerokościach od 5 do 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m.

Jesteśmy producentem hal namiotowych i namiotów, dlatego na specjalne potrzeby tworzymy namioty pod indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach i wyposażeniu dodatkowym, dostosowane personalnie do danej lokalizacji. Oferujemy szeroki wybór produktów, koloru poszycia i sprzętu dodatkowego.

 

Montaż namiotów:

Montaż namiotów możemy wykonać zarówno na powierzchni betonowej, kostce brukowej, jak i trawie czy dowolnie innej. Nie stanowią dla nas problemu nierówności czy spadki terenu, a nawet murki, krzewy czy drzewa. Na specjalne życzenie budowaliśmy nawet namiot na części wodnej. Lubimy wyzwania i wymagające realizacje!

Nasza wypożyczalnia namiotów znajduje się w Warszawie, jednak zapewniamy montaż i demontaż namiotów w całej Polsce!

 

Wynajem namiotu na event w plenerze marki PZU - Pałac w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Fot. Namiot eventowy, Gala PZU - Warszawa, Pałac na wyspie w Łazienkach Królewskich.

 

Oferowane przez nas namioty:

 • Dostępne są w różnych wymiarach, kształtach i kolorach, gwarantując idealne rozwiązanie na każdą okazję.
 • Są estetyczne i efektowne, a przy tym bardzo solidne.
 • Gwarantują bezpieczeństwo użytkowników oraz skuteczną ochronę przed deszczem, silnym słońcem, wiatrem i śniegiem.
 • Ich konstrukcja pozwala na dowolne łączenie pojedynczych namiotów w długie zestawy o dużej powierzchni użytkowej, tworząc hale namiotowe o dużej powierzchni.
 • Oprócz standardowych namiotów oferujemy również namioty łukowe, hale jednospadowe i hale wielospadowe.
 • W przypadku zastosowania namiotów z podłogą — nie wymagają kotwienia do podłoża ani konieczności stosowania odciągów.
Wynajem namiotu na bankiet, kolacja Premium - Warszawa, Stara Oranżeria w Łazienki Królewskie

 

Wypożyczalnia namiotów Warszawa, cała Polska 

Wysoka jakość produktów, profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonania, skuteczność działań i zadowolenie Klienta to aspekty, na które kładziemy szczególny nacisk. Nasza wypożyczalnia namiotów z Warszawy zapewnia doskonale przeszkolony i przygotowany personel, kompletne wyposażenie hal namiotowych i namiotów, transport sprzętu, montaż i demontaż namiotów oraz atrakcyjne ceny wynajmu namiotów. Warszawa i Dębe Wielkie — to tu znajduje się główna siedziba i magazyn, natomiast pracujemy na terenie całego kraju. Działamy od 1989 roku.

Jeżeli rozważasz wypożyczenie namiotu – sprawdź nas! Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Lubimy wyzwania. Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki wykonania i jakości produktu. Wyślij do nas zapytanie, podając miejsce a my podczas indywidualnego spotkania, zaprezentujemy możliwości zabudowy dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy po Twojej stronie!

 

Wypożyczenie namiotu bankietowego na uroczystą imprezę okolicznościową

Fot. Uroczysta i elegancka kolacja w namiocie bankietowym.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem namiotu, napisz do nas i określ:

 

 • Rodzaj zastosowania: czyli na jakie przeznaczenie potrzebują Państwo wypożyczyć namiot np. na ślub i wesele, uroczystość rodzinną, targi, imprezę firmową, event, galę, bankiet, konferencję, szkolenie, jako przestrzeń magazynowa, itp.

 • Sugerowaną wielkość namiotu na wynajem i jego zastosowanie: np. namiot typu 5 × 10 m przeznaczony na palarnię, namiot łukowy typu 5 × 5 m przeznaczony na prezentację produktu lub wystawę, czy np. namiot typu 5 × 15 m przeznaczony na namiot wejściowy, itp.

 • Miejsce imprezy / rozstawienia namiotu: miejscowość, rodzaj podłoża oraz informację o tym, czy namiot ma zostać zamontowany przy budynku, czy na wolnej przestrzeni.

 • Data eventu lub sugerowane daty montażu i demontażu namiotu.

 • Potrzebne wyposażenie dodatkowe: jeżeli chcielibyście Państwo wyposażyć namiot w dodatkowe elementy np. podsufitkę, draperię, podłogę, stoły, krzesła, promienniki gazowe lub klimatyzatory, parkiet taneczny lub inne elementy wyposażenia dodatkowego — prosimy również o podanie tych informacji w zapytaniu.

 

Wynajem namiotów
najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W ofercie posiadamy namioty na wynajem od szerokości 5 m do 30 m i nieograniczonej długości. Posiadamy m.in. namioty przeznaczone na różnego rodzaju imprezy, bankiety, gale, prezentacje produktów, konferencyjne, targi, ale także namioty magazynowe i przemysłowe. W naszej ofercie dostępne są również namioty halowe transparentne oraz czarne. Jesteśmy producentem hal namiotowych, namiotów i wyposażenia, w związku z tym jesteśmy w stanie wykonać namiot dostosowany do każdego przeznaczenia oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Umożliwiamy wynajem namiotów na okres krótkoterminowy już od 1 dnia wynajmu, sezonowy np. 1-6 miesięcy, całoroczny oraz długoterminowy — tak długo, jak tylko Państwo potrzebujecie. Czas wynajmu dostosowujemy do indywidualnego zapotrzebowania.

Wynajem namiotów to usługa kompleksowa. Namioty wynajmujemy razem z drewnianą podłogą, która stanowi integralną część konstrukcji, dzięki czemu zwiększa jej bezpieczeństwo. Usługa wynajmu namiotów dodatkowo zawiera:

 • - wynajem konstrukcji wraz z wybranym poszyciem,
 • - montaż namiotu w miejscu wynajmu,
 • - demontaż namiotu,
 • - transport.

Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy specjalny projekt 3D, który wykonujemy po wizji lokalnej. Dysponujemy też bogatym wyposażeniem dodatkowym, które dobieramy indywidualnie do realizacji wraz z Klientem.

Cena usługi wynajmu namiotu zależna jest od kilku czynników. Przede wszystkim na wycenę mają wpływ: parametry techniczne namiotu (jak np. wielkość, szerokość, wysokość ściany bocznej, rodzaj poszycia), jakość sprzętu, rodzaj wyposażenia, termin realizacji, czas wynajmu (ile dni), czy też warunki montażowe. Każdą realizację staramy się poprzedzać wizją lokalną, aby precyzyjnie ocenić warunki montażowe, jak również sprawdzić, czy np. konieczne jest poziomowanie terenu lub użycie specjalistycznego sprzętu do montażu i demontażu. Wielkość namiotu zależy od tego, co chcemy zmieścić w środku. Często otrzymujemy pytania w rodzaju: jaki jest średni koszt wynajmu namiotu dla np. 50, 100 czy 200 osób. Aby przygotować wycenę, potrzebujemy znać kilka dodatkowych odpowiedzi:

 • - Termin realizacji;
 • - Dokładna lokalizacja;
 • - W jakiej konfiguracji mają zasiadać goście w namiocie: stoły okrągłe, prostokątne, koktajlowe, bez stołów tylko krzesła – ustawienie teatralne, bez stołów – np. namiot taneczny;
 • - Dodatkowe elementy, jakie będą w namiocie: bufety, scena – jakiej wielkości i inne.

Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie przygotować wstępną wycenę usługi wynajmu namiotów, która następnie po wizji lokalnej jest ewentualnie aktualizowana o warunki montażowe.

Tak, istnieje możliwość zakupu namiotu lub hali namiotowej zbudowanej z 5-metrowych segmentów, lub stworzenie projektu pod indywidualne zamówienie i specjalne wymiary. Przy zakupie namiotu mogą Państwo wybrać dowolnie kolor i rodzaj poszycia, jak również wyposażenia dodatkowego.

Największy nacisk w naszej firmie stawiamy na jakość oferowanych produktów, estetykę wykonania oraz bezpieczeństwo. Budując namioty w plenerze, muszą być one atestowane i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Pogoda w Polsce jest bardzo zmienna i coraz częściej mamy doświadczenia z silnym wiatrem, nagłymi opadami deszczu czy śniegu.

 • - Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje posiadają rysunki i projekty konstrukcyjne.
 • - Hale namiotowe mają odporność śniegową od 0,2 – 0,9 kN/m2 a wiatrową do 22 m/s.
 • - Wszystkie używane przez nas plandeki posiadają atest trudno-palności.
 • - Podłoga zastosowana w namiocie posiada natomiast atest Instytutu Techniki Budowlanej.

Nasza firma istnieje już ponad 30 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowane ekipy montażowe. Nasi pracownicy są związani z nami cały rok, nie są to pracownicy sezonowi ani tymczasowi. Przywiązujemy dużą wagę do szkolenia i kwalifikacji. Nasza firma została za to wyróżniona m.in. przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych aż siedmiokrotnie. Otrzymaliśmy również liczne wyróżnienia i certyfikaty w branży eventowej.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie i w miejscowości Dębe Wielkie, jednak zapewniamy wynajem namiotów na terenie całej Polski. Zachęcamy do współpracy :)

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 

powrót