Hale namiotowe z PLEKSI

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy produkt opracowany przez naszą firmę — system ścian bocznych hal namiotowych wykonany z PLEKSI.

 

System PLEXI pozwala na szczelne zamknięcie hali namiotowej, zachowując jej pełną transparentność. Zamknięcie namiotu daje możliwość lepszej termoizolacji oraz niezwykły efekt wizualny, ponieważ sprawia, że otaczająca natura niemal wchodzi do wnętrza. Umożliwia również łatwiejszy dostęp promieni słonecznych, które naturalnie oświetlają wnętrze namiotu z pleksi.

 

Konstrukcja hali namiotowej z pleksi:

Ściana boczna o szerokości 5 m składa się z pięciu przejrzystych paneli, każdy o wymiarach 100 x 280 cm. Możliwe jest również zastosowanie systemu składającego się z 3 paneli.

Konstrukcja namiotu  zawierająca ściany boczne z pleksi jest budowlą solidną, bezpieczną oraz niezawodną w każdych warunkach pogodowych. Odporna jest zarówno na silny wiatr jak również na zacinający deszcz. Dodatkowo zapewnia wyjątkowe wyciszenie.

Przy tym rozwiązaniu konieczne jest stosowanie podłogi hali namiotowej. Rozwiązanie to nie wymaga kotwienia do podłoża ani stosowania żadnych odciągów zewnętrznych.

 

Dzięki swej unikalnej konstrukcji hala namiotowa z pleksi może mieć zastosowanie przy wielu rodzajach imprez. Doskonale sprawdza się podczas:

 

Proponujemy zarówno krótkoterminowy jak i długoterminowy wynajem hal namiotowych oraz sprzedaż hal namiotowych naszej produkcji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz naszymi realizacjami. 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Typy hal namiotowych: