Namiot eventowy na uroczystą kolację - Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Namioty eventowe

Posiadamy ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze eventów, z nami osiągniesz sukces!

 

Eventy w naszym kraju rosną w siłę. Branża eventowa doścignęła już zachód i może się poszczycić spektakularnymi realizacjami. Organizatorzy zwracają coraz większą uwagę na jakość oferowanych usług, solidność, estetykę oraz bezpieczeństwo. W związku z tym wychodzimy do Państwa z ofertą sprzedaży lub wynajmu namiotów eventowych własnej produkcji, które zagwarantują Państwu sukces każdego organizowanego eventu. 

 

 

Namiot eventowy - wynajem, sprzedaż i produkcja 

Wielofunkcyjne, solidne, bezpieczne, a zarazem efektowne i estetyczne - takie są nasze namioty eventowe!

 

Jesteśmy producentem całorocznych namiotów eventowych o unikalnej konstrukcji. W zależności od Państwa potrzeb zapewniamy zarówno sprzedaż, jak i wynajem namiotów eventowych dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Namiot eventowy wynajmujemy na okres jedno lub kilkudniowy, a także długoterminowy, nawet całoroczny. 

Ich zaletą jest to, że można je rozstawić praktycznie w każdej lokalizacji oraz na dowolnym podłożu, a im bardziej unikalne miejsce, tym bardziej spektakularny event i niezapomniane wrażenia. Odpowiednie dostosowanie namiotu eventowego daje nam możliwość rozstawienia ich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym! Dlatego doskonale nadają się m.in. na organizację uroczystych gal i bankietów, konferencji, pikników, targów czy też prezentacji produktów. 

Mieliśmy swój udział przy obsłudze eventów dla wielu dużych marek i organizacji. Serdecznie zachęcamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być z nami na bieżąco.

 

Namiot eventowy RAJT na otwarcie Centrum Treningowego Legii Warszawa, Książenice

Fot. Namiot eventowy na otwarcie Centrum Treningowego Legia Warszawa - Książenice.Wyposażenie namiotów eventowych

Szeroka gama aranżacji wnętrza oraz idealne dostosowanie powierzchni namiotów eventowych do ilości gości, umożliwiają stworzenie niezapomnianego nastroju, który na długo zagości we wspomnieniach zaproszonych uczestników wydarzenia.

Kryształowe, bardzo efektowne żyrandole, eleganckie i bardzo wygodne stoły i krzesła, podwieszane sufity, transparentne ściany, solidny parkiet taneczny czy wykładzina w dowolnie przez Państwa wybranym kolorze to tylko niektóre z proponowanych przez nas elementów wystroju wnętrza namiotów eventowych, które pełniają funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.

 

 

Kompleksowa obsługa eventów plenerowych - Warszawa i cała Polska

Event na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu? To nasza codzienność! Lubimy wyzwania i chętnie je podejmujemy!

 

Zajmujemy się kompleksową, techniczną obsługą eventów plenerowych nie tylko w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż i demontaż namiotów, wykonny przez naszych przeszkolonych pracowników w całym kraju. Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Umożliwiamy wykonanie namiotu eventowego pod indywidualne zamówienie i dedykowaną identyfikację wizualną. Bezpośrednio po wizji lokalnej terenu dokonujemy wyceny oraz przygotowujemy projekt 3D, który odzwierciedla umiejscowienie hali eventowej na danym terenie oraz rozkład stołów i krzeseł wewnątrz namiotu. 

 

Jednospadowy namiot eventowy RAJT na event marki Castrol - Warszawa, Błonia Stadionu Narodowego

Fot. Namiot reklamowy na event Inter Cars dla marki Castrol - WarszawaDzięki lekkości i mobilności naszych namiotów eventowych jesteśmy w stanie zamontować wybraną przez Państwa konstrukcję w dowolnym miejscu w Polsce i na każdym terenie. Namioty nie wymagają kotwiczenia do podłoża ani nie posiadają żadnych odciągów - daje nam to bardzo dużą swobodę i nieskończone możliwości aranżacyjne! Posiadamy również szeroką gamę wyposażenia hal namiotowych.

 

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z namipowrót