Hala namiotowa czarna

Hala namiotowa w czarnym kolorze — elegancja, klasa i szyk jednocześnie!

 

Czarne hale namiotowe to idealne namioty weselnenamioty eventowe, namioty imprezowe czy też mobilne sale konferencyjne. Charakteryzują się zastosowaniem ścian i dachów wykonanych z czarnej plandeki PCV, która wyciemnia przestrzeń oraz nadaje jej kameralny i jednocześnie ekskluzywny charakter. 

Hala namiotowa w czarnym kolorze to również idealne rozwiązanie jako namioty prezentacyjne i promocyjne. Sprawiają, że wnętrze hali jest mocno wyciemnione i bardzo estetyczne. Są często wykorzystywane podczas konferencji lub prezentacji produktu z wykorzystaniem multimediów. Idealne na prezentacje samochodów lub ekskluzywnych produktów.

Czarny kolor obecnie jest chętnie wykorzystywany przez planistów i scenografów we wszelkiego rodzaju eventach. To elegancja, klasa i szyk jednocześnie. Czarna hala namiotowa w połączeniu np. z czarnymi krzesłami BLACK, które również posiadamy w naszej ofercie, stworzy niepowtarzalne wnętrze, pełne elegancji i stylu. 

Zaletą naszych czarnych namiotów jest bardzo przestronne wnętrze, które wewnątrz nie jest ograniczone żadnymi słupami. Wielkość konstrukcji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Ponadto, w przypadku zastosowania namiotów wraz z podłogą - nie wymagają kotwienia do podłoża ani stosowania żadnych odciągów.

 

 

Sprzedaż & Wynajem czarnych hal namiotowych

Proponujemy sprzedaż oraz krótkoterminowy i długoterminowy wynajem hal namiotowych na korzystnych warunkach. Oprócz namiotów w czarnym kolorze posiadamy również klasyczne białe i transparentne poszycia + możliwość wykonania hali w innym kolorze. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz montaż i demontaż w całej Polsce. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, oraz naszymi realizacjami.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami
powrót