Namioty imprezowe

Profesjonalne namioty imprezowe na każdą okazję! Sprzedaż lub wynajem - oferta dostosowana do Twoich potrzeb!

Gale, bankiety, konferencje, eventy i współczesne wesela przybierają coraz to większe rozmiary, a często uczestniczą w nich nawet setki gości. Często są to bardzo spektakularne wydarzenia, które charakteryzować się muszą wyjątkowością i oryginalnością. Organizatorom tego typu imprez oraz osobom, które poszukują odpowiedniego lokalu, proponujemy namioty imprezowe własnej produkcji, które oferujemy w dwóch opcjach – krótko lub długoterminowego wynajmu oraz w sprzedaży.

Solidność, wysoka estetyka i bezpieczeństwo - to główne cechy, które posiadają nasze namioty imprezowe. Warszawa - to tu znajduje się siedziba naszej firmy, natomiast przyjmujemy zlecenia w całej Polsce!

 

Unikalna konstrukcja namiotów imprezowych

Namiot imprezowy - wynajemJako producent namiotów oferujemy Państwu unikatowe konstrukcje, które sprawiają, że namioty są jeszcze bardziej przestronne i dają wiele możliwości ich wykorzystania oraz aranżacji. Ich zaletą jest również to, że wewnątrz nie ma żadnych słupów, dzięki czemu uzyskujemy całkowicie wolną przestrzeń. Konstrukcja namiotów nie wymaga także żadnych fundamentów, kotwiczenia do podłoża czy też użycia wsporników lub odciągów na zewnątrz namiotu imprezowego.

Namioty imprezowe wyposażone są w modułową podłogę o solidnej podbudowie. Nie stanowią dla nas problemu nierówności, spadki terenu, elementy architektury ogrodowej, a nawet krzewy i drzewa. Budowaliśmy również namioty imprezowe na części wodnej!

Nasze namioty imprezowe można rozstawić praktycznie w dowolnie wybranym miejscu - są niezwykle wielofunkcyjne i praktyczne. Doskonale nadają się do organizowania imprez plenerowych o każdej porze roku, nawet zimą! Na wyposażeniu posiadamy również systemy do klimatyzacji i ogrzewania namiotów halowych. Oferujemy również wynajem krzeseł

 

Typy hal namiotowych:

 

Namioty imprezowe zapewniają szerokie możliwości zastosowania. Idealnie nadają się do organizowania dużych, masowych imprez, eventów, bankietów, czy też wesela w plenerze. Namioty imprezowe to również świetne rozwiązanie na organizowanie mniejszych imprez, np. uroczystości rodzinnych typu: komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe, rocznicowe czy też garden party oraz biznesowych jak konferencje, prezentacje produktów itp.

 

Idealny namiot na imprezę? To ten od RAJT!

Wszystkie zabudowy namiotów imprezowych wykonujemy zgodnie z życzeniami Klientów. Nie proponujemy sztywnych, gotowych rozwiązań — każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi. Na specjalne życzenie, produkujemy również namioty pod indywidualne zamówienia o dowolnych wymiarach i wyposażeniu dodatkowym, dostosowane personalnie do danej identyfikacji wizualnej oraz lokalizacji, w której mają zostać postawione.

Specjalnie dla Państwa, do każdej realizacji przygotowujemy projekt 3D, który dokładnie odzwierciedla, jak będzie wyglądało organizowane przyjęcie.

Jakość, profesjonalizm, skuteczność działania, satysfakcja klienta, a przede wszystkim bezpieczeństwo realizacji — to elementy, na które kładziemy największy nacisk. Naszym mocnym punktem jest również świetnie przeszkolony personel, transport sprzętu, niezawodne ekipy montażowe oraz kompleksowa obsługa. Posiadamy także wszelkie atesty sprzętu oraz ubezpieczenie OC imprezy.

 

Namiot na imprezę - Warszawa

 

Namiot imprezowy a bezpieczeństwo w czasach COVID-19

Rok 2020 okazał się wyjątkowo trudny w branży organizacji eventów i wesel. Idea spotkań na początku zamrożona totalnie, po kilku miesiącach obrała zupełnie nową formułę. Nowe wytyczne, zalecenia i standardy weszły w życie a kwestie bezpieczeństwa po raz kolejny, lecz w nowym wymiarze wysunęły się na pierwszy plan. Czas pandemii koronawirusa pokazał również, że społeczeństwo jak powietrza i wody potrzebuje żywych spotkań. Konferencje online, webinary i szkolenia czy praca zdalna stały się tymczasową koniecznością, jednak bardzo szybko uwypukliły przemęczenie technologiczne i pilną potrzebę powrotu do normalności. Dlatego w dobie pandemii COVID 19 i nowych standardów sanitarnych bezpieczną alternatywą organizacji wydarzeń są eventy i wesela w otwartych halach namiotowych i namiotach imprezowych.

Montaż namiotu imprezowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasach COVID-19

 

 

Zalety organizacji imprez, eventów i wesel w namiocie w dobie pandemii koronawirusa:

- większa przestrzeń hali namiotowej mierzona w m3 niż sala obiektu, hotelu itp. Podstawowy wymiar profesjonalnej hali namiotowej to wysokość ściany bocznej 3m i wysokość w szczycie minimum 5,5m – 8m
- możliwość rozstawienia hali namiotowej w dowolnym miejscu w plenerze, przy firmie, fabryce, domu, na działce, przy hotelu, obiekcie stałym itp.
- możliwość pełnego otwarcia hali namiotowej – ściany – co zapewnia swobodny przewiew powietrza, dogodne wietrzenie, naturalną wentylację i bezpieczeństwo
- możliwość wybudowania niezależnych wyjść i wejść do hali namiotowej, aby uniknąć tłoku i grupowania się ludzi w miejscach newralgicznych
- w przypadku eventu firmowego i budowy hali namiotowej na terenie firmy czy zakładu – brak konieczności dodatkowego transportu uczestników
- w przypadku większej liczby uczestników niż zalecane możliwość podziału na grupy i odbywanie spotkań w systemie zmianowym lub w inne dni
Obecne zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego to m.in. zachowanie bezpiecznego dystansu oraz częste wietrzenie pomieszczeń. Hale namiotowe dzięki możliwości budowy modułowej i dostosowywania wielkości do indywidualnych potrzeb spełniają oba te zalecenia i wiele innych. Eventy i wesela w halach namiotowych to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań w obecnych czasach. Serdecznie zapraszamy.
  • Większa przestrzeń namiotu mierzona w m3 niż sala obiektu, hotelu itp. Podstawowy wymiar profesjonalnej hali namiotowej to wysokość ściany bocznej 3m i wysokość w szczycie minimum 5,5 m – 8 m.
  • Możliwość rozstawienia namiotu w dowolnym miejscu w plenerze, przy firmie, fabryce, domu, na działce, przy hotelu, obiekcie stałym itp.
  • Możliwość pełnego otwarcia hali namiotowej – ściany, co zapewnia swobodny przewiew powietrza, dogodne wietrzenie, naturalną wentylację i bezpieczeństwo.
  • Możliwość wybudowania niezależnych wyjść i wejść do namiotu, aby uniknąć tłoku i grupowania się ludzi w miejscach newralgicznych.
  • W przypadku eventu firmowego i budowy hali namiotowej na terenie firmy czy zakładu – brak konieczności dodatkowego transportu uczestników.
  • W przypadku większej liczby uczestników niż zalecane możliwość podziału na grupy i odbywanie spotkań w systemie zmianowym lub w inne dni.

Obecne zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego to m.in. zachowanie bezpiecznego dystansu oraz częste wietrzenie pomieszczeń. Hale namiotowe dzięki możliwości budowy modułowej i dostosowywania wielkości do indywidualnych potrzeb spełniają oba te zalecenia i wiele innych. Imprezy, eventy i wesele w namiocie, to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań w obecnych czasach. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Namioty imprezowe - bezpieczeństwo

Namioty imprezowe - dezynfekcja

Montaż namiotu - pracownicy w rękawiczkach i maseczkach jednorazowych

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Galeria - Namioty imprezowe