Hale jednospadowe

Idealne rozwiązanie na przestrzeń prezentacyjno - wystawienniczą.

 

Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem hal jednospadowych. Hala namiotowa jednospadowa to pierwsza w Polsce konstrukcja tego typu, która swą oficjalną premierę miała podczas targów motoryzacyjnych Inter Cars w Warszawie w 2015 roku. Wyprodukowaliśmy ją specjalnie na zamówienie firmy Castrol. Hala jednospadowa wymaga budowania z podłogą systemową, dzięki czemu nie wymagają kotwienia do podłoża ani stosowania żadnych odciągów. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

Hala jednospadowa jest przestronna, solidna i estetyczna. Pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. 

 

Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce całoroczne hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu. Dzięki, temu nasze hale namiotowe są wyższe i bardziej przestronne oraz pozwalają na ich szerokie wykorzystanie. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Namiot łukowy to często tzw. walk way, czyli namiot wejściowy do budynków.
Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Hale namiotowe posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

 

Hala jednospadowa - zastosowanie 

Ta innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju hala jednospadowa okazała się idealnym rozwiązaniem jako namiot reklamowy, przeznaczony np. na przestrzeń prezentacyjno - wystawienniczą lub handlową. Dzięki wysokiej ścianie frontowej posiada możliwość zamieszczenia banera reklamowego o wysokości 2,5 m, który widoczny jest z dalekiej odległości! Jednocześnie, system ten pozwala zachować przejrzystą i wysoką ścianę frontową, która może być wykonana zarówno z materiału PCV jak i PLEKSI.  

Hala jednospadowa posiada szeroki zakres zastosowania to idealne rozwiązanie na firmowy namiot reklamowy lub handlowy, który na indywidualne zamówienie Klienta możemy dostosować do identyfikacji wizualnej firmy lub marki tak jak w przypadku realizacji dla firmy Castrol. Zobacz nasze nagranie, jak prezentuje się jednospadowa hala namiotowa z lotu ptaka. 


Hala jednospadowa z nadrukiem dla firmy Castrol na targi Inter Cars

Fot. Hala jednospadowa RAJT dla Castrol na targi motoryzacyjne Inter Cars w Warszawie w 2015 roku.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz naszymi realizacjami. W ofercie posiadamy także nowość - namioty magazynowe! Nasza oferta to produkcja, sprzedaż i wynajem hal namiotowychDziałamy na terenie całej Polski.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 

Typy hal namiotowych: