Hala namiotowa TYP 25m

Hale namiotowe budowane są modułowo z systemów 5m. Hala TYP 25 to kolejna szerokość hali, po typach 5,10,15 i 20, którą oferuje nasza firma. Cechuje ją przestronność i brak ograniczeń w postaci wewnętrznych wsporników czy słupów. Hala namiotowa typ 25 może mieć dowolną długość zbudowaną w systemie 5m i jego wielokrotności. Idealna do zastosowania jako namiot eventowy. Hala jest wysoka w szczycie, co daje dużą swobodę w kwestii umiejscowienia elementów scenograficznych. Hale posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej stalowej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu.
Dane techniczne:
Wymiary od 25 x 25m do dowolnej długości w modułach pięciometrowych
Konstrukcja aluminiowa wykonana zgodnie z normą DIN 17615
Drewniana podłoga lub kasetonowa
Dach i ściany boczne białe, transparentne lub czarne z możliwością otwierania lub rozsuwania. Wykonane z wodoodpornego materiału PCV o gramaturze 640 g/m2
(posiadają atest trudnopalności)
Wysokość ściany bocznej od 3m
Możliwość zamontowania ścian typu PLEKSI
Możliwość zamontowania dwuskrzydłowych aluminiowych drzwi

Wysoka i przestronna hala TYP 25m daje ogromne możliwości aranżacji i zastosowania.

 

Hale namiotowe budowane są modułowo z systemów 5 m. Hala TYP 25, to kolejna szerokość hali (po typach 5, 10, 15 i 20), którą oferuje nasza firma. Cechuje ją przestronność i brak ograniczeń w postaci wewnętrznych wsporników czy słupów.

Hala namiotowa typ 25 m może mieć dowolną długość zbudowaną w systemie 5 m i jego wielokrotności. Idealna do zastosowania jako namiot eventowy lub namiot konferencyjny, lub namiot magazynowy. Jest wysoka w szczycie, co daje dużą swobodę w kwestii umiejscowienia elementów scenograficznych.

Hale TYP 25 posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej stalowej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu.

 

Dane techniczne:

  • Wymiary od 25 x 25 m do dowolnej długości w modułach 5-metrowych
  • Konstrukcja aluminiowa wykonana zgodnie z normą DIN 17615
  • Drewniana lub kasetonowa podłoga
  • Dach i ściany boczne mogą być w kolorze białym, transparentnym lub czarnym z możliwością otwierania lub rozsuwania. Wykonane są z wodoodpornego materiału PCV o gramaturze 640 g /m2 (posiadają atest trudno palności)
  • Wysokość ściany bocznej: od 3 m
  • Możliwość zamontowania ścian typu PLEKSI
  • Możliwość zamontowania dwuskrzydłowych aluminiowych drzwi

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami