Certyfikaty

Od lat dbamy o jakość naszych produktów i usług. Bezpieczeństwo i estetyka to nasze priorytety. Na polskim rynku działamy od 1989 roku. Doceniło nas wielu klientów ale również i instytucji branżowych m.in. za nasz wkład w rozwój branży eventowej i ślubno - weselnej.  Jesteśmy liderem na polskim rynku w zakresie wynajmu hal namiotowych na prestiżowe wesela w plenerze i eventy. Nie rzucamy słów na wiatr. Mamy na to dowody!

Partnera honorowego 2023 Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych - Logo

 

Jako jedyna firma namiotowa w Polsce zostaliśmy wyróżnieni przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych aż siedmiokrotnie! Certyfikat ten potwierdza wysoką jakość realizowanych przez nas usług, terminowość, dostarczanie nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale także dbałość o jakość i czystość naszych hal namiotowych.

Kreujemy trendy. M.in jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy czarną halę namiotową tzw. mobilną oranżerię. Zdobywamy uznanie zarówno środowisk branżowych, jak i wielu indywidualnych osób. Ciągły rozwój i tworzenie nowych rozwiązań to nasza domena. Cieszymy się, że m.in. za te działania jesteśmy wyróżniani i doceniani. 

Jako jedyna w Polsce firma prowadzimy również szkolenia u najlepszych agencji ślubnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami i wyróżnieniami: