NOWOŚĆ w naszej ofercie - DREWNIANE KRZESŁA BOHO!

1 / 06 / 2018
Sezon weselny w pełni, a do nas właśnie zawitały nowe drewniane krzesła BOHO. To będzie HIT najbliższych realizacji weselnych. Króluje powrót do natury, styl vintage, rustik i boho. Drewniane krzesła z naszej oferty idealnie wpasowują się w te trendy.

Obserwując trendy weselne ostatnich lat, możemy zauważyć dwa wiodące style, które dominują w stylistyce przyjęć weselnych. Jest to styl Glamour oraz Boho.

Wesele w stylu GLAMOUR


Pierwszy styl dominujący na weselach to styl Glamour - kryształy, błysk, zdobienia, blask, do tego bogate kompozycje kwiatowe oraz duża liczba najlepiej kryształowych świeczników.
W ten styl weselny idealnie wpasowują się nasze krzesła CHIAVARI, które mamy w ofercie już kilka lat. Dostępne są w trzech kolorach: szampańskim, srebrnym oraz transparentnym. Do wesela w stylu glamour, idealnie będą pasowały również krzesła GLAMOUR LOUIS - nasza nowość w ofercie. Są to bardzo stylowe i eleganckie siedziska.
 

Wesele w stylu BOHO, RUSTYKALNYM


Drugi bardzo popularny i przodujący w ostatnim czasie styl weselny, to powrót do natury, greenery, styl BOHO, rustykalny, sielski. To styl, który lubuje się w ślubach i weselach plenerowych, a dekoracje są często bardzo naturalne i bogato zielone. Obserwując rozwój tego trendu, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do ofery krzeseł dedykowanych temu stylowi, czyli drewniane krzesła BOHO. Krzesła są w kolorze szarego drewna i posiadają ratanowe siedzisko. Są stabilne i bardzo wygodne. 
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji! :)  Z pełną ofertą siedzisk, mogą Państwo zapoznać się w dziale: wypożyczalnia krzeseł :)powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie