Spotkanie świąteczne w T-Mobile

25 / 01 / 2016
Tym razem chcemy pokazać jedną z naszych realizacji zimowych. W grudniu, dzięki współpracy z agencją Make Event mieliśmy przyjemność tworzyć świąteczne spotkanie dla firmy T-Mobile w namiotach RAJT!

 

Realizacja była wymagająca i jednocześnie bardzo ciekawa. Przed siedzibą firmy T-Mobile na ul. Marynarskiej rozstawiliśmy hale namiotowe o szerokości 15 m i długości 50 m. Wyzwaniem dla nas było połączenie hali głównej z budynkiem, tak, aby zachować bezpieczny i szczelny ciąg komunikacyjny, gdyż na evencie miało pojawić się bardzo dużo dzieci.

Zdecydowaliśmy się na wyprodukowanie dwóch łączników, które integralnie połączyliśmy z halą główną i siedzibą firmy. Jak widać, imprezy plenerowe można organizować cały rok, nawet w środku mroźnej zimy!

 

Zadbaliśmy również o wyposażenie hal namiotowych, w tym:

 

  • Ułożyliśmy wykładzinę w barwach firmy T-Mobile;
  • Zastosowaliśmy elegancką podsufitkę typu STRECH;
  • Zamontowaliśmy drzwi aluminiowe ze specjalnym antypanicznym systemem.

 

 

Najbardziej cieszy nas jednak uznanie i gratulacje, jakie otrzymaliśmy po evencie od firmy T-Mobile. Jak zwykle postawiliśmy na jakość oferowanej usługi - wynajem hal namiotowych wraz z kompleksową obsługą imprezy eventowej.

Estetyka połączona z bezpieczeństwem oraz najwyższym standardem wykonania to cechy, które są dla nas najważniejsze! Gorąco zachęcamy do współpracy! Sprawdź nasze namioty eventowe na tego typu okazje.powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie