Spotkanie świąteczne w T-Mobile

25 / 01 / 2016
Tym razem chcemy pokazać jedną z naszych realizacji zimowych. W grudniu, dzięki współpracy z agencją Make Event mieliśmy przyjemność tworzyć świąteczne spotkanie dla firmy T-Mobile w namiotach RAJT!

 

Realizacja była wymagająca i jednocześnie bardzo ciekawa. Przed siedzibą firmy T-Mobile na ul. Marynarskiej rozstawiliśmy hale namiotową o szerokości 15m i długości 50m. Wyzwaniem dla nas było połączenie hali głownej z budynkiem, tak, aby zachować bezpieczny i szczelny ciąg komunikacyjny, gdyż na evencie miało pojawić się bardzo dużo dzieci.

Zdecydowaliśmy się na wyprodukowanie dwóch łączników, które integralnie połaczyliśmy z halą główną i siedzibą firmy. Jak widać, imprezy plenerowe można organizować cały rok, nawet w środku mroźnej zimy!

 

Zadbaliśmy rownież o wyposażenie dodatkowe hal namiotowych, w tym:

  • Ułożyliśmy wykłądzinę w barwach firmy T-Mobile
  • Zastosowaliśmy elegancką podsufitkę typu STRECH
  • Zamontowaliśmy drzwi aluminiowe ze specjalnym antypanicznym systemem

 

Najbardziej cieszy nas jednak uznanie i gratulacje jakie otrzymaliśmy po evencie od firmy T-Mobile. Jak zwykle postawiliśmy na jakość oferowanej usługi - wynajmu hal namiotowych wraz z kompleksową obsługą imprezy eventowej.

Estetyka połączona z bezpieczeństwem oraz najwyższym standardem wykonania to cechy, które są dla nas najważniejsze! Gorąco zachęcamy do współpracy!powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka,
ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie