Zimowa konferencja w Karpaczu

21 / 03 / 2016
Czy zimą można rozstawiać hale namiotowe? To pytanie, które słyszymy często od naszych klientów. Tym razem zawitaliśmy do prawdziwej zimowej stolicy - Karpacza do Hotelu Mercure, w którym na wydarzenie specjalnie powiększaliśmy przestrzeń konferencyjną i wystawienniczą.

 

Czy hala namiotowa może stać gdy będzie padał śnieg, czy jest to bezpieczne oraz bardzo częste pytanie - czy będzie w niej ciepło? Na wszystkie z tych pytań odpowiadamy - TAK.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność rozstawiać hale namiotowe w zimowej scenerii. Na potwierdzenie przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji, czyli konferencję w Karpaczu w Hotelu Mercure.

Specjalnie na to wydarzenie rozstawiliśmy 2 hale namiotowe: 10x20m oraz 15x20m - do tego aby zwiększyć komfort uczestników konferencji przygotowaliśmy specjalny łacznik między halami a hotelem. Hale namiotowe były równiez ogrzewane.

Hala namiotowa, w której odbyła się konferencja miała poszycie typu black-out, które nie przepuszcza światła. Dzięki temu rozwiązaniu konferencje w halach namiotowych mogą się odbywać nawet w bardzo słoneczne dni. 

Ponieważ była to konferencja wraz z częścią wystawienniczą, zaproponowaliśmy podsufitkę typu strech, która w tego typu eventach sprawdza się najbardziej. Wypożyczyliśmy również krzesła bankietowe miękkie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.powrót

Galeria zdjęćpowrót
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

BIURO
533 33 7258

DZIAŁ HANDLOWY
691 031 146

Wyślij wiadomość
NAPISZ WIADOMOŚĆ
Adres

BIURO
ul. J. Dąbrowskiego 116/32
02-598 Warszawa

MAGAZYN
Aleksandrówka, ul Kolejowa 23
05-311 Dębe Wielkie