Eventy

Posidamy ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze eventów, z nami osiągniesz sukces!

 

Eventy w naszym kraju rosną w siłę. Branża eventowa doścignęła już zachód i może się poszczycić spektakularnymi realizacjami. Organizatorzy zwracają coraz większą uwagę na jakość oferowanych usług, solidność, estetykę oraz bezpieczeństwo. W związku z tym wychodzimy do Państwa z ofertą wynajmu namiotów eventowych własnej produkcji, które zagwarantują Państwu sukces każdego organizowanego eventu.

 

 

Namioty Eventowe

Wielofunkcyjne, solidne, bezpieczne, a zarazem efektowne i estetyczne - takie są nasze namioty eventowe!

 

Jesteśmy producentem całorocznych namiotów eventowych o unikalnej konstrukcji. Ich zaletą jest to, że można je rozstawić praktycznie w każdej lokalizacji oraz na dowolnym podłożu, a im bardziej unikalne miejsce tym bardziej spektakularny event i niezapomniane wrażenia. Odpowiednie dostosowanie namiotu eventowego daje nam możliwość rozstawienia ich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym! Dlatego doskonale nadają się m.in. na organizację uroczystych gal i bankietów, konferencji, pikników, targów czy też prezentacji produktów - zobacz naszą galerię realizacji.

 

 

Wyposażenie namiotów eventowych

Szeroka gama aranżacji wnętrza oraz idealne dostosowanie powierzchni namiotów eventowych do ilości gości, umożliwiają stworzenie niezapomnianego nastroju, który na długo zagości we wspomnieniach zaproszonych uczestników wydarzenia.

Kryształowe, bardzo efektowne żyrandole, eleganckie i bardzo wygodne stoły i krzesła cateringowe, podwieszane sufity, transparentne ściany, solidny parkiet taneczny czy wykładzina w dowolnie przez Państwa wybranym kolorze to tylko niektóre z proponowanych przez nas elementów wystroju wnętrza namiotów eventowych, które pełniają funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.

 

 

Kompleksowa obsługa eventów plenerowych

Event na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu? To nasza codzienność! Lubimy wyzwania i chętnie je podejmujemy!

 

Zajmujemy się kompleksową, techniczną obsługą eventów plenerowych. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż i demontaż namiotów, wykonny przez naszych przeszkolonych pracowników. Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Umożliwiamy wykonanie namiotu pod indywidaulne zamówienie i dedykowną identyfikację wizualną. Bezpośrednio po wizji lokalnej terenu dokonujemy wyceny oraz przygotowujemy projekt 3D, który odzwierciedla umiejscowienie namiotu na danym terenie oraz rozkład stołów i krzeseł wewnątrz namiotu. 

 

Dzięki lekkości i mobilności naszych namiotów eventowych jesteśmy w stanie zamontować wybraną przez Państwa konstrukcję w dowolnym miejscu w Polsce i na każdym terenie. Namioty nie wymagają kotwiczenia do podłoża ani nie posiadają żadnych odciągów - daje nam to bardzo dużą swobodę i nieskończone możliwości aranżacyjne! Posiadamy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego.

 

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z namipowrót