Eventy

Posidamy ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze eventów, z nami osiągniesz sukces!

 

Eventy w naszym kraju rosną w siłę. Branża eventowa doścignęła już zachód i może się poszczycić spektakularnymi realizacjami. Organizatorzy zwracają coraz większą uwagę na jakość oferowanych usług, solidność, estetykę oraz bezpieczeństwo. W związku z tym wychodzimy do Państwa z ofertą wynajmu namiotów eventowych własnej produkcji, które zagwarantują Państwu sukces każdego organizowanego eventu.

 

 

Namioty Eventowe

Wielofunkcyjne, solidne, bezpieczne, a zarazem efektowne i estetyczne - takie są nasze namioty eventowe!

 

Zaletą naszych namiotów eventowych jest to, że można je rozstawić praktycznie w każdej lokalizacji oraz na dowolnym podłożu, a im bardziej unikalne miejsce tym bardziej spektakularny event i niezapomniane wrażenia. Odpowiednie dostosowanie namiotu eventowego daje nam możliwość rozstawienia ich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym! Dlatego doskonale nadają się m.in. na organizację uroczystych gal i bankietów, konferencji, pikników, targów czy też prezentacji produktów - zobacz naszą galerię realizacji.

 

Szeroka gama aranżacji wnętrza oraz idealne dostosowanie powierzchni namiotów do ilości gości, umożliwiają stworzenie niezapomnianego nastroju, który na długo zagości we wspomnieniach zaproszonych uczestników wydarzenia.

Kryształowe, bardzo efektowne żyrandole, eleganckie i bardzo wygodne krzesła bankietowe miękkie, podwieszane sufity, transparentne ściany, solidny parkiet taneczny czy wykładzina w dowolnie przez Państwa wybranym kolorze to tylko niektóre z proponowanych przez nas elementów wystroju wnętrza namiotów eventowych, które pełniają funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.

 

 

Event na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu?

To nasza codzienność! Lubimy wyzwania i chętnie je podejmujemy!

 

Dzięki lekkości i mobilności naszych namiotów eventowych jesteśmy w stanie zamontować wybraną przez Państwa konstrukcję w dowolnym miejscu w Polsce i na każdym terenie. Namioty nie wymagają kotwiczenia do podłoża ani nie posiadają żadnych odciągów - daje nam to bardzo dużą swobodę i nieskończone możliwości aranżacyjne! Posiadamy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego.

 

 

Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Bezpośrednio po wizji lokalnej terenu dokonujemy wyceny oraz przygotowujemy projekt 3D, który odzwierciedla umiejscowienie namiotu eventowego na danym terenie oraz rozkład stołów i krzeseł wewnątrz namiotu.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z namipowrót