Namiot magazynowy pokryty białą płytą warstwową

Namioty magazynowe

Produkujemy namioty magazynowe pod wymiar i indywidualne zamówienie. Dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży!

 

 

Brakuje Ci przestrzeni? Potrzebujesz zmagazynować sprzęt? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Namiotowe hale magazynowe i hale przemysłowe. To idealne mobilne rozwiązania, które dostosujemy całkowicie do Twoich potrzeb! Nasze namioty magazynowe to idealne rozwiązanie np. do magazynowania lub przechowywania wszelakich rzeczy, np. sprzętu budowlanego. Z kolei namioty przemysłowe to idealna alternatywa dla zapleczy technicznych czy też jako część fabryk. Stworzymy dla Państwa produkt szyty na miarę potrzeb! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

Namioty magazynowe i przemysłowe - prosto od producenta!

Jesteśmy producentem całorocznych namiotów magazynowych i przemysłowych, które są odporne na deszcz, wiatr, śnieg i inne warunki atmosferyczne. Produkujemy hale magazynowe i przemysłowe pod wymiar i indywidualne zamówienie.  Posiadamy też szereg gotowych rozwiązań. Zapewniamy sprzedaż oraz wynajem namiotów pod różnego rodzaju zastosowanie i przeznaczenie.

 

Rozmiar namiotu magazynowego:

Przestrzeń określana jest wedle Państwa indywidualnych preferencji - od najmniejszego namiotu o powierzchni 25 mpo nieograniczone możliwości, aż do tysięcy m2 hali! Hale dostępne są w szerokościach od 5 do 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m. 

 

Pokrycie namiotu magazynowego:

Ściany hali magazynowej i hali przemysłowej pokryte są PCV, płytą warstwową lub blachą trapezową do wyboru.

 

Montaż namiotu magazynowego:

Montaż namiotu magazynowego lub przemysłowego możemy wykonać zarówno na powierzchni betonowej, kostce brukowej czy trawie. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję Klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie oraz transport sprzętu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Pracujemy na terenie całego kraju!


 

 

Hala magazynowa na wynajem lub sprzedaż - Warszawa, cała Polska

Oferta ściśle dostosowana do Twoich potrzeb!


Hala magazynowa dostępna jest w ofercie sprzedaży oraz wynajmu. Zapewniamy krótko i długoterminowy wynajem hal magazynowych. Wynajem hal namiotowych to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują np. tymczasowego magazynu. Jest to najlepsza inwestycja bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Wszystkie zabudowy wykonujemy zgodnie z życzeniami naszych klientów. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie pod konkretne zapytanie i wymogi. Ofertę kierujemy do Klientów z Warszawy i okolic oraz całej Polski.

 

Jesteśmy doświadczonym zespołem z ponad 30-letnią historią. Działamy od 1989 roku.  Lubimy wyzwania. Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Sprawdź nas! Jesteśmy po Twojej stronie biznesu!

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami

 powrót

Galeria - Namioty magazynowe