Ślub i wesele w plenerze

stworzymy dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany nastrój...

 

Ślub i wesele to często najważniejsze uroczystości w życiu, pełne radości, wzruszeń i pozytywnych emocji. Organizacja tych przyjęć w plenerze to najczęściej spełnienie marzeń o bajkowej, wręcz królewskiej uroczystości niczym z amerykańskich filmów. 

Przy organizacji ślubu i wesela w namiocie najważniejsze elementy to: etetyka oraz bezpieczeństwo uczestników, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do certyfikowanych i atestowanych materiałów, a każda nasza realizacja posiada ubezpieczenie OC.

Szeroka gama aranżacji wnętrza namiotu oraz dostosowanie jego powierzchni do ilości gości umożliwiają stworzenie niezapomnianego nastroju tak bardzo ważnego w tym dniu, nie tylko dla młodej pary ale również dla zaproszonych uczestników tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu namiotów weselnych wraz z pełnym wyposażeniem.Namioty weselne

Proponujemy rozwiązania, które sprawią, że Wasz dzień będzie udany i wyjątkowy!

 

Jesteśmy producentem namiotów idealnych na śluby i wesela w plenerze. Lekkość i mobilność naszych namiotów daje nam ogromne możliwości oraz swobodę aranżacyjną, dzięki temu jesteśmy w stanie zamontować wybraną przez Państwa konstrukcję namiotu w dowolnym miejscu w Polsce i na każdym terenie.

Nasze namioty weselne wyróżniają się pierwszorzędną jakością, estetyką wykonania i wysokim poziomem bezpieczeństwa nawet w trudnych i niekorzystnych warunkach pogodowych. Są to namioty całoroczne, idealne nawet na zimowe realizacje wesela w plenerze. Można je całkowicie dostosować do Państwa wymagań!

Wynajem namiotów weselnych to świetna alternatywna dla tradycyjnych i sztampowych wesel. Wesele zorganizowane w plenerze z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika. Namioty te doskonale nadają się na organizację nie tylko ślubów i wesel, ale także innych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie i inne ważne uroczystości oraz rocznice rodzinne.

Zapewniamy krótko i długo-terminowy wynajem namiotów weselnych wraz z podłogą, eleganckimi krzesłami i stołami oraz innym wyposażeniem.

 

 

Kompleksowa obsługa ślubów i wesel plenerowych

Naszą specjalnością są trudne, wymagające i nieprzeciętne realizacje. Wielokrotnie braliśmy udział w prestiżowych weselach. Jako jedyna firma w Polsce oferująca namioty, jesteśmy partnerem najlepszych agencji wedding plannerskich. Mieliśmy przyjemność wspóltworzyć wiele ślubów i wesel w plenerze dla znanych osobistości, ludzi biznesu oraz sportu. 

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, pełne wyposażenie hal namiotowych i namiotów oraz transport sprzętu.

Specjalnie dla Państwa do każdej realizacji przygotowujemy projekt przyęcia 3D, który dokładnieodzwierciedla jak będzie wyglądało organizowane przyjęcie.

 


Wyposażenie namiotów weselnych

W swojej ofercie oprócz wypożyczenia namiotów weselnych oferujemy również kryształowe, eksluzywne żyrandole, eleganckie i komfortowe krzesła bankietowe, solidny parkiet taneczny czy też wykładzina w dowolnie przez Państwa wybranym kolorze, dające niesamowity efekt podwieszane sufity oraz transparentne ściany które powodują, że otaczająca natura niemal wchodzi do wnętrza namiotu - to tylko niektóre z proponowanych przez nas elementy wystroju, które nadadzą charakter każdej uroczystości weselnej w plenerze.

 

 

Wesele w namiocie - Co zrobić aby ten dzień był wyjątkowy?

Sprawdź nas i naszą ofertę. Spełnimy Twoje marzenia o bajkowym weselu w namiocie.

 

 

Zobacz poniższy filmik i dowiedz, jak wygląda w kilku krokach współpraca z nami przy planowaniu wesela plenerowego:

 

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmiku z realizacji wesela w plenerze:

Więcej realizacji z obsługiwanych przez nas  ślubów i wesel plenerowych, mogą zobaczyć Państwo na naszych kanałach społecznościowych, zachęcamy do subskrypcji!

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami