Ślub i wesele w plenerze

stworzymy dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany nastrój...

 

Ślub i wesele to często najważniejsze uroczystości w życiu, pełne radości, wzruszeń i pozytywnych emocji.

Organizacja tych przyjęć w plenerze to najczęściej spełnienie marzeń o bajkowej, wręcz królewskiej uroczystości niczym z amerykańskich filmów. 

Przy organizacji ślubu i wesela w namiocie najważniejsze elementy to: etetyka oraz bezpieczeństwo uczestników, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do certyfikowanych i atestowanych materiałów, a każda nasza realizacja posiada ubezpieczenie OC.

Szeroka gama aranżacji wnętrza oraz dostosowanie powierzchni do ilości gości umożliwiają stworzenie niezapomnianego nastroju tak bardzo ważnego w tym dniu, nie tylko dla młodej pary ale również dla zaproszonych uczestników tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.Namioty weselne

Proponujemy rozwiązania, które sprawią, że Wasz dzień będzie udany i wyjątkowy!

 

Lekkość i mobilność naszych namiotów weselnych daje nam ogromne możliwości oraz swobodę aranżacyjną, dzięki temu jesteśmy w stanie zamontować wybraną przez Państwa konstrukcję namiotu weselnego w dowolnym miejscu w Polsce i na każdym terenie.

Specjalnie dla Państwa do każdej realizacji przygotowujemy projekt przyęcia 3D, który dokładnie odzwierciedla jak będzie wyglądało organizowane przyjęcie.

W swojej ofercie oprócz wypożyczenia namiotów weselnych oferujemy również kryształowe, eksluzywne żyrandole, eleganckie i komfortowe krzesła bankietowe, solidny parkiet taneczny czy też wykładzina w dowolnie przez Państwa wybranym kolorze, dające niesamowity efekt podwieszane sufity oraz transparentne ściany które powodują, że otaczająca natura niemal wchodzi do wnętrza namiotu weselnego - to tylko niektóre z proponowanych przez nas elementy wystroju wnętrza namiotów, które nadadzą charakter każdej uroczystości weselnej w plenerze.

Wynajem namiotów weselnych to świetna alternatywna dla tradycyjnych i sztampowych wesel. Wesele zorganizowane w plenerze - w namiocie weselnym, z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

Namioty weselne doskonale nadają się na organizację nie tylko ślubów i wesel, ale także innych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie i ważne rocznice. 

 

 

Wesele w namiocie - Co zrobić aby ten dzień był wyjątkowy?

Sprawdź nas i naszą ofertę. Spełnimy Twoje marzenia o bajkowym weselu w namiocie.

 

 

Zobacz poniższy filmik i dowiedz, jak wygląda w kilku krokach współpraca z nami przy planowaniu wesela plenerowego:

 

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmiku z realizacji wesela w plenerze przy współpracy z Agencją Aspire:

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami