Hale namiotowe

Oferujemy wynajem hal namiotowych na każdą okazję i okoliczność.

 

Gale, bankiety, konferencje, eventy i współczesne wesela przybierają coraz to większe rozmiary, a często uczestniczą w nich nawet setki gości. Często są to bardzo spektakularne wydarzenia, które charakteryzować się muszą wyjątkowością i oryginalnością.  

Organizatorom tego typu imprez oraz osobom, które poszukują odpowiedniego lokalu, proponujemy krótko-terminowy i długo-terminowy wynajem całorocznych hal namiotowych. Ich unikatowością jest to, że można je rozstawić praktycznie w dowolnie wybranym miejscu - są niezwykle wielofunkcyjne i praktyczne. Doskonale nadają się do organizowania imprez plenerowych o każdej porze roku, nawet zimą! Zobacz naszą ostatnią "zimową realizację" eventu.

 

Wynajem hal namiotowych

Dbamy o wysoki poziom usług, bezpieczeństwo realizacji, a także uzyskanie konkurencyjnych cen - zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu hal namiotowych.

 

Oferujemy wynajem hal namiotowych, wykonanych z bezpiecznego, bardzo wytrzymałego i wodoodpornego materiału PCV oraz z PLEXI o szerokości modułu: 5, 10, 15 i 20 m. Ściany hali mogą być białe lub transparentne z możliwością otwierania lub rozsuwania. Nasze hale namiotowe można zestawić w nieograniczoną przestrzeń, w różnych konfiguracjach, wyznaczonych jedynie powierzchnią terenu i jego nachyleniem.

Specjalnie dla Państwa, do każdej realizacji przygotowujemy projekt przyęcia 3D, który dokładnie odzwierciedla jak będzie wyglądało organizowane przyjęcie.

Jako innowacyjne rozwiązanie proponujemy bardzo solidne hale namiotowe z PLEXI umożliwiające szczelne zamknięcie, zarazem wyciszenie i ocieplenie wnętrza. Hale z PLEXI to zdecydowanie produkt VIP – są dużo bardziej przejrzyste i pozwalają na jeszcze większy kontakt z otaczającą przyrodą, która dzięki ich zastosowaniu niemal wchodzi do wnętrza hali!

Dodatkowym elementem podnoszącym estetykę wnętrza jest podsufitka tzw. "gala", która zawieszana jest bezpośrednio pod dachem hali - dostępna w dwóch rodzajach: STANDARD oraz STRECH.

 

 

Unikalne konstrukcje

Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce całoroczne hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu. Dzięki, temu nasze hale namiotowe są wyższe i bardziej przestronne oraz pozwalają na ich szerokie wykorzystanie. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Namiot łukowy to często tzw. walk way, czyli namiot wejściowy do budynków.

Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Hale namiotowe posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

Hale namiotowe są idealnym sposobem na stworzenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń. Ich lekka konstrukcja pozwala na montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na każdym tereniea ściany i dachy hal namiotowych są każdorazowo myte mechanicznie po realizacjach. 

 

Unikalna konstrukcja
Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Namiot łukowy to często tzw. walk way, czyli namiot wejściowy do budynków. Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu. Dzięki, temu nasze hale namiotowe są wyższe i bardziej przestronne oraz pozwalają szerokie ich wykorzystanie. 
Hale namiotowe posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

 Proponujemy rodzaje hal namiotowych:

 

 

Zastosowanie hal namiotowych

Nasze rozwiązania są idealne na różne okazje. Hale namiotowe doskonale sprawdzą się m.in. jako:

 • Miejsca organizacji koktajli, gal i bankietów
 • Pomieszczenie restauracyjne oraz sala taneczna podczas różnych uroczystości, np. rodzinnych (śluby, wesela, rocznice, komunie, itp.)
 • Miejsce prezentacji produktów podczas kampanii reklamowych
 • Powierzchnie konkursowe lub gastronomiczne podczas firmowych pikników integracyjnych
 • Przestrzenie targowe
 • Miejsca organizacji konferencji, szkoleń i eventów
 • Strefy VIP i chillout
 • Namioty taneczne, itp.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem hali namiotowej, wysyłając do nas zapytanie określ:

 • Sugerowaną wielkośc hali namiotowej - powierzchnia w m2.
 • Przeznaczenie, zastosowanie: np. hala namiotowa na konferencję, bankiet, prezentację samochodów, wesele, itp.
 • Datę eventu oraz sugerowane daty montażu i demontażu hali namiotowej.
 • Miejsce imprezy / wynajmu hali namiotowej: miejscowość, rodzaj podłoża na którym ma zostać zamontowana hala oraz informację o tym, czy będzie rozłożona przy budynku czy postawiona na wolnej przestrzeni.
 • Szacowana liczba zaproszonych gości i sugerowane ustawienie krzeseł oraz stołów wewnątrz hali namiotowej, np. teatralnie, bankietowo, stoliki 10-cio osobowe, w stylu: bufet, koktail, itp.
 • Potrzebne wyposażenie dodatkowe: czy do wynajmu hali namiotowej będą Państwo chcieli wyposażyć ją w dodatkowe elementy wyposażenia hal dostępne w naszej ofercie, np. podsufitkę, draperię, podłogę oraz parkiet taneczny, stoły i krzesła bankietowe, promienniki gazowe / klimatyzatory, itd.

 

 

Wynajem hal namiotowych to idealna alternatywa dla restauracji lub innych obiektów gastronomicznych.

Świetnie sprawdzają się m.in. jako:

 • namioty weselne, ślubne;
 • namioty eventowe;
 • namioty handlowe, reklamowe;
 • namioty prezentacyjne;
 • namioty piknikowe;
 • namioty konferencyjne;
 • namioty na targi (np. firmowe, branżowe);
 • nieodzowny element wyposażenia każdej imprezy plenerowej.

 

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami