Hala namiotowa 15 x 30 x 3 m dla agencji Allegro na event firmy PZU - Warszawa, Łazienki Królewskie

Hale namiotowe

Oferujemy wynajem oraz sprzedaż hal namiotowych na każdą okazję i okoliczność.

 

Od 1989 roku jesteśmy producentem hal namiotowych i namiotów z siedzibą w Warszawie. Hale namiotowe całoroczne są idealnym sposobem na stworzenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń, z których można korzystać przez cały rok! Realizujemy zlecenia w całej  Polsce!

Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, wiatr czy słońce. Pozwala na montaż i demontaż hal namiotowych w dowolnym miejscu i na każdym terenie.

Hale namiotowe są wyposażone w modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 

Hale namiotowe posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą służyć zarówno jako magazyny, ale także jako zjawiskowe zadaszenia na różnego rodzaju eventy, konferencje oraz imprezy plenerowe. Specjalnie dla Państwa, do każdej realizacji przygotowujemy projekt 3D, który dokładnie odzwierciedla, jak będzie wyglądało organizowane wydarzenie.

Proponujemy rodzaje hal namiotowych:

 

Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce całoroczne hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu. Dzięki, temu nasze hale namiotowe są wyższe i bardziej przestronne oraz pozwalają na ich szerokie wykorzystanie. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Namiot łukowy to często tzw. walk way, czyli namiot wejściowy do budynków.
Modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna, pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Hale namiotowe posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu. 


Wynajem hal namiotowych

Dbamy o wysoki poziom usług, bezpieczeństwo realizacji, a także uzyskanie konkurencyjnych cen - zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu hal namiotowych w całej Polsce!

 

Oferujemy wynajem hal namiotowych krótko oraz długoterminowy - wynajem jedno lub kilkudniowy, sezonowy, a nawet całoroczny. Tak długo, jak tylko jest to Państwu potrzebne! To najlepsza inwestycja dla obiektu bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu sprzętu!

Proponujemy wynajem hal namiotowych pod indywidualne zastosowanie, np. na organizację różnego rodzaju imprez plenerowych typu śluby, wesela, imprezy okolicznościowe, eventy korporacyjne, prezentacje produktów, targi itp.  Od lat wspieramy również rozwój restauracji, hoteli, instytucji publicznych, dworków i pałacy, oraz innych obiektów w kwestii rozbudowy przestrzeni o dodatkowe sale: targowe, konferencyjne, eventowe, bankietowe, weselne, taneczne czy strefy chilloutu. 

Wynajem hal namiotowych na pokaz mody FASHION SQUARE, Kraków Galeria Krakowska. Realizacja RAJT Warszawa

Fot. Hala namiotowa 20x45x4m. Pokaz mody FASHION SQUARE, Kraków Galeria Krakowska


Powiększenie obiektu o dodatkową przestrzeń, w której mogą odbywać się dowolnego rodzaju eventy i przyjęcia to rozwiązanie optymalne cenowo oraz jakościowo a przede wszystkim korzystne z punktu finansowego dla właściciela lub managera danego lokalu czy obiektu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z zakupu hali namiotowej na własność. Oferujemy szeroki wybór produktów, koloru poszycia i sprzętu dodatkowego. 

Rozmiar hali namiotowej:

Wynajem hal namiotowych to idealne, mobilne rozwiązania, które dostosujemy całkowicie do Państwa potrzeb. Przestrzeń określana jest wedle indywidualnych preferencji od najmniejszej 25 m2 po nieograniczone możliwości aż do tysięcy m2.  Hala namiotowa dostępna jest w szerokościach 5 – 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m. Wysokość ściany bocznej to 3 lub 4 m. Na specjalne życzenie budujemy również konstrukcje o niestandardowych wymiarach pod indywidualne zamówienie lub unikalne konstrukcje jak hale jednospadowe, lub wielospadowe, których jesteśmy producentem.

Montaż hali namiotowej:

Montaż hali namiotowej możemy wykonać na powierzchni betonowej, kostce brukowej, trawie czy dowolnie innej. Nie obce są nam spadki terenu, nierówności, betonowe murki, krzewy, a nawet drzewa czy budowa hali na części wodnej. Zapewniamy świetnie przygotowane ekipy montażowe, pełne wyposażenie oraz transport sprzętu. Zapewniamy montaż i demontaż hal namiotowych w Warszawie oraz w całej Polsce.

Montaż hali namiotowej 15x20x3m - Warszawa Tor Wyścigów Konnych Służew

Fot. Hala namiotowa na spotkanie "Bezpieczne Wesele w czasach COVID19" - Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służew.

 

Jeżeli rozważasz krótko lub długoterminowy wynajem hali namiotowej – sprawdź nas! Wyślij do nas zapytanie, podając miejsce a my podczas indywidualnego spotkania, zaprezentujemy możliwości zabudowy dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy po Twojej stronie!

Skontaktuj się z nami

 

Typy hal namiotowych:

 

 

 

Sprzedaż hal namiotowych

Idealna opcja dla osób, które potrzebują hali namiotowej na własność lub stworzonej pod indywidualne wymagania.

 

Sprzedaż hal namiotowych to idealna oferta dla tych osób, które potrzebują hali namiotowej na własność. Zapewniamy możliwość sprzedaży hali namiotowej dostosowanej do państwa indywidualnych potrzeb, o określonej budowie, rozmiarach, z konkretną kolorystyką, nadrukiem czy też wyposażeniem.

Produkcja i sprzedaż hal namiotowych - RAJT Warszawa

Fot. Produkcja hali namiotowej na zamówienie Klienta - okolice Warszawy

 

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem hali namiotowej lub zamówieniem namiotu pod indywidualne zamówienie, skontaktuj się z nami.

 

 

Unikalne konstrukcje

Jako producent hal namiotowych, tworzymy jedyne w Polsce, unikalne konstrukcje namiotów!

 

Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem jednospadowych i wielospadowych hal namiotowych oraz namiotu łukowego. Unikalne konstrukcje produkowane przez nas, to jedyne w Polsce hale namiotowe o tak zróżnicowanych konstrukcjach dachu, które sprawiają, że nasze hale namiotowe są znacznie bardziej przestronne i pozwalają na nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Idealnie sprawdzają się jako namioty prezentacyjne, targowe, imprezowe, konferencyjne i eventowe. Są wyższe od standardowych i dzięki swojej unikalnej kubaturze przyciągają wzrok i na długo zostają zapamiętywane.

Hala namiotowa całoroczna jednospadowa dla marki Castrol EDGE na targi INTER CARS, Błonia Stadionu Narodowego w Warszawie

Fot. Jednospadowa hala namiotowa jako namiot wystawowy dla firmy Castrol podczas targów InterCars - Warszawa, Błonia Stadionu Narodowego.

 

Zastosowanie hal namiotowych

Nasze rozwiązania są idealne na różne okazje. Hale namiotowe doskonale sprawdzą się m.in. jako:

  • Miejsca organizacji koktajli, gal i bankietów
  • Pomieszczenie restauracyjne oraz sala taneczna podczas różnych uroczystości, np. rodzinnych (śluby, wesela, rocznice, komunie, itp.)
  • Miejsce prezentacji produktów podczas kampanii reklamowych
  • Powierzchnie konkursowe lub gastronomiczne podczas firmowych pikników integracyjnych
  • Przestrzenie targowe
  • Miejsca organizacji konferencji, szkoleń i eventów
  • Strefy VIP i chillout
  • Namioty taneczne, itp.

 

Hala namiotowa całoroczna cateringowa na event - wnętrze

 

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę. Oprócz hal namiotowych posiadamy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego, m.in. meble cateringowe, parkiet taneczny czy rozwiązania zapewniające ogrzewanie lub klimatyzację hal namiotowych. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewniamy doskonale przygotowany, przeszkolony personel, niezawodne ekipy montażowe, transport sprzętu oraz bezpieczeństwo realizacji (atesty sprzętu, ubezpieczenie OC imprezy). Pracujemy na terenie całego kraju!

Hala namiotowa na imprezę plenerową - wesele w Warszawie

Fot. Namiot weselny z rozbudowaną częścią chilloutu - Warszawa.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami