Namiot wejściowy łukowy na event - Warszawa, Fort Sokolnickiego.

Wynajem namiotów

 Wynajem namiotów to idealny wybór dla osób ceniących sobie efektowne, funkcjonalne i korzystne rozwiązania.

 

Poszukujesz tymczasowego zadaszenia? Zastanawiasz się nad wynajmem namiotu? Chcesz go przeznaczyć na namiot bankietowy, imprezowy, konferencyjny, reklamowy, weselny, magazynowy lub dowolnie inny? Pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb!

Bezpłatnie doradzamy w kwestii wyboru rodzaju namiotu, poszycia oraz wyposażenia. Oferujemy wynajem namiotów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, budżetu i oczekiwań każdego Klienta. Zapewniamy dojazd i montaż namiotów w Warszawie i okolicach oraz w całym kraju.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości, profesjonalnych namiotów własnej produkcji.

Proponujemy rodzaje namiotów:

 

Namioty naszej produkcji wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo wytrzymałych materiałów, co potwierdzają niezbędne certyfikaty i atesty, które posiadamy. Stawiamy duży nacisk na wysoką jakość komponentów, z których są wykonane, jak i estetykę wykonania. Możemy łączyć je ze sobą w dowolnej ilości i konfiguracji, tworząc oczekiwaną przestrzeń zadaszoną. 

Namioty są jednym z najwygodniejszych sposobów na przygotowanie zadaszonego pomieszczenia na wolnym powietrzu. Pod ich wytrzymałymi i solidnymi dachami z PCV żadnemu uczestnikowi nie zagrozi deszcz, wiatr, czy silne słońce. Nasze namioty można także całkowicie zamknąć, dzięki czemu można je stosować przez cały rok, nawet zimą lub jesienią podczas zimnych wiatrów i niskich temperatur. W ofercie posiadamy także specjalne systemy klimatyzacji i ogrzewania namiotów.

 

Wynajem namiotu RAJT na imprezę w Warszawie

Fot. Namiot prezentacyjny na spotkanie "Bezpieczne Wesele w czasach COVID-19" - Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służew.

 

Krótko i długo-terminowy wynajem namiotu


Krótko i długoterminowy, sezonowy, a nawet całoroczny wynajem namiotów to najlepsza inwestycja bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu sprzętu. Stworzenie zadaszonej powierzchni lub powiększenie obiektu o dodatkową przestrzeń to z punktu finansowego, najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno dla osób korzystających z nich okazjonalnie, jak i dla właściciela czy managera danego obiektu.

Dla osób, które potrzebują namiotu na własność, oferujemy także możliwość sprzedaży hal namiotowych.


Typy hal namiotowych:

 

Rozmiary namiotów:

Rozmiar namiotu dostosujemy do Państwa indywidualnych preferencji oraz terenu. W naszej wypożyczalni namiotów posiadamy zadaszenia o powierzchni od 25 m2 po nieograniczone możliwości. Namioty dostępne są w szerokościach od 5 do 30 m i dowolnej długości w segmentach 5 m.

Jesteśmy producentem hal namiotowych i namiotów, dlatego na specjalne potrzeby tworzymy namioty pod indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach i wyposażeniu dodatkowym, dostosowane personalnie do danej lokalizacji. Oferujemy szeroki wybór produktów, koloru poszycia i sprzętu dodatkowego.

 

Montaż namiotów:

Montaż namiotów możemy wykonać zarówno na powierzchni betonowej, kostce brukowej, jak i trawie czy dowolnie innej. Nie stanowią dla nas problemu nierówności czy spadki terenu, a nawet murki, krzewy czy drzewa. Na specjalne życzenie budowaliśmy nawet namiot na części wodnej. Lubimy wyzwania i wymagające realizacje!

Nasza wypożyczalnia namiotów znajduje się w Warszawie, jednak zapewniamy montaż i demontaż namiotów w całej Polsce!

 

Wynajem namiotu na event w plenerze marki PZU - Pałac w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Fot. Namiot eventowy, Gala PZU - Warszawa, Pałac na wyspie w Łazienkach Królewskich.

 

Oferowane przez nas namioty:

 • Dostępne są w różnych wymiarach i kształtach, gwarantując idealne rozwiązanie na każdą okazję
 • Są estetyczne i efektowne, a przy tym bardzo solidne
 • Gwarantują bezpieczeństwo użytkowników oraz skuteczną ochronę przed deszczem, silnym słońcem, wiatrem i śniegiem
 • Ich konstrukcja pozwala na dowolne łączenie pojedynczych namiotów w długie zestawy o dużej powierzchni użytkowej
 • Oprócz standardowych namiotów oferujemy również namioty łukowe, hale jednospadowe i hale wielospadowe
 • W przypadku zastosowania namiotów z podłogą — nie wymagają kotwienia do podłoża ani konieczności stosowania odciągów
Wynajem namiotu na bankiet, kolacja Premium - Warszawa, Stara Oranżeria w Łazienki Królewskie

 

Wypożyczalnia namiotów RAJT Warszawa

Wysoka jakość produktów, profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonania, skuteczność działań i zadowolenie Klienta to aspekty, na które kładziemy szczególny nacisk. Nasza wypożyczalnia namiotów zapewnia doskonale przeszkolony i przygotowany personel, kompletne wyposażenie hal namiotowych i namiotów, transport sprzętu, montaż i demontaż namiotów oraz atrakcyjne ceny wynajmu namiotów. Warszawa — to tu znajduje się główna siedziba i magazyn, natomiast pracujemy na terenie całego kraju. Działamy od 1989 roku.

Jeżeli rozważasz wypożyczenie namiotu – sprawdź nas! Jesteśmy specjalistami od trudnych i wymagających realizacji. Lubimy wyzwania. Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki wykonania i jakości produktu. Wyślij do nas zapytanie, podając miejsce a my podczas indywidualnego spotkania, zaprezentujemy możliwości zabudowy dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy po Twojej stronie!

 

Wypożyczenie namiotu bankietowego na uroczystą imprezę okolicznościową

Fot. Uroczysta i elegancka kolacja w namiocie bankietowym.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem namiotu, napisz do nas i określ:

 

 • Rodzaj zastosowania: czyli na jakie przeznaczenie potrzebują Państwo wypożyczyć namiot np. na ślub i wesele, uroczystość rodzinną, targi, imprezę firmową, event, galę, bankiet, konferencję, szkolenie, jako przestrzeń magazynowa, itp.

 • Sugerowaną wielkość namiotu i jego zastosowanie: np. namiot typu 5 × 10 m przeznaczony na palarnię, namiot łukowy typu 5 × 5 m przeznaczony na prezentację produktu lub wystawę, czy np. namiot typu 5 × 15 m przeznaczony na namiot wejściowy, itp.

 • Miejsce imprezy / rozstawienia namiotu: miejscowość, rodzaj podłoża oraz informację o tym, czy namiot ma zostać zamontowany przy budynku, czy na wolnej przestrzeni.

 • Data eventu lub sugerowane daty montażu i demontażu namiotu.

 • Potrzebne wyposażenie dodatkowe: jeżeli chcielibyście Państwo wyposażyć namiot w dodatkowe elementy np. podsufitkę, draperię, podłogę, stoły i krzesła, promienniki gazowe lub klimatyzatory, parkiet taneczny lub inne elementy wyposażenia dodatkowego — prosimy również o podanie tych informacji w zapytaniu.

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

skontaktuj się z nami